Jubileusz 25-lecia Fundacji Edukacyjnej Varsovia

• 3 lutego 2017 roku w sali Narodowego Instytutu Audiowizualnego odbył się uroczysty jubileusz 25-lecia Fundacji Edukacyjnej Varsovia.
    Na galę tłumnie przybyli dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz zaproszeni goście w tym zastępca burmistrza dzielnicy Mokotów Krzysztof Skolimowski. W roli mistrza ceremonii wystąpił wieloletni dyrektor szkół Mariusz Kozan. O historii Fundacji Edukacyjnej Varsovia, jej trudnych początkach i wielkich sukcesach w barwny sposób opowiadał prezes Krzysztof Kolczyński, akcentując fakt, iż najlepszą wizytówką 25-letniej działalności szkół Varsovii są jej absolwenci. Występy niektórych z nich uświetniły wieczór. Na scenie wystąpili:

• Marta Dębska-Hamenko (absolwentka) – pokaz flamenco
    • Maria Kominek (absolwentka) – koncert skrzypcowy
    • Julia Blank (uczennica 6 klasy) – występ wokalny
    • Małgorzata Bernatowicz (absolwentka) – występ wokalny
    • Beata Jankowska-Tzimas – występ wokalny
    • Rafał Modliński – występ wokalny

Zasłużeni dla rozwoju Fundacji Edukacyjnej Varsovia pracownicy szkół: dyrektorzy i pedagodzy zostali odznaczeni pamiątkowymi medalami.
    Część oficjalną wieczoru zakończyło wspólne odśpiewanie przez wszystkich zgromadzonych piosenki, ułożonej na cześć szkół
    przy ul. Bacha 2. Nie mamy wątpliwości, że przy okazji następnego jubileuszu dołączy do nich również Szkoła Podstawowa Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie, która dopiero zaczyna pisać swoją historię.