Osiągnięcia

Lp.

Imię i Nazwisko

Klasa

Osiągnięcie

Piotr Nastaj

IV L.O.

Finalista
Olimpiady Języka Niemieckiego.

Kuba Domalik

IV L.O.

Najlepsza praca maturalna z języka polskiego
w Polsce w 2000 r.
Pierwsza nagroda Prezesa Rady Ministrów.

1

Patrycja Kisielińska

III L.O.

Laureatka Olimpiady Filozoficznej,
jedna z dwóch reprezentantek Polski

w Ogólnoświatowym Finale Olimpiady Filozoficznej w Tokio,
gdzie Patrycja zajęła 7 miejsce.

2

Marcin Karpowicz

IV L.O.

Finalista
Olimpiady Języka Angielskiego

3

Peter Obradovič

III GIM.

Laureat
Olimpiady Języka Niemieckiego

4

Paweł Gawryś

III GIM.

Dyplom kategorii dobry
w „Kangurze”

5

Ula Brzostyńska

II GIM.

Wyróżnienie
w konkursie
„Zapomniane historie ludzkich dramatów”

6

Michał Szymczak

II GIM.

5 miejsce
Etap dzielnicowy Olimpiady Języka Angielskiego

7

Małgosia Kołek

III GIM.

8 miejsce
Etap dzielnicowy Olimpiady Języka Angielskiego

8

Ania Kołek

III GIM.

9 miejsce
Etap dzielnicowy Olimpiady Języka Angielskiego

9

Monika Radecka,

Martyna Książek

I GIM.

2 miejsce

w Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

10

Karolina Kubikowska

I GIM.

3 miejsce

w Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

11

Piotr Sokołowski

I GIM.

Wyróżnienie

w Konkursie Plastycznym

„Nasza Ziemia Nasze Jutro”

Organizator – RICOH POLSKA

12

Średni wynik sprawdzianu

po VI klasie

6 PODST.

36,4 pkt. (40 pkt. max.)

13

Julia Malska

6 PODST.

1 miejsce

Etap dzielnicowy Olimpiady

Języka Angielskiego

14

Ania Sułecka

6 PODST.

2 miejsce

etap dzielnicowy Olimpiady

Języka Angielskiego

15

Krzysztof Telejko

6 PODST.

2 miejsce

etap dzielnicowy Olimpiady

Języka Angielskiego

16

Ania Chrabota

Krzysztof Lis

Julian Barszczewski

Agnieszka Pytlewska

Mikołaj Mroziński

4 PODST.

3 PODST.

4 PODST.

4 PODST.

3 PODST.

Dyplom kategorii bardzo dobry

w „Kangurze”

17

Marta Karbowska

Piotr Białach

Adam Zalewski

Paweł Muniak

Andrzej Sułecki

4 PODST.

5 PODST.

3 PODST.

4 PODST.

3 PODST.

Dyplom kategorii dobry

w „Kangurze”

18

Kasia Gojny

5 PODST.

Liczne miejsca „na podium”

w konkursach i zawodach tańca towarzyskiego

19

Bartosz Banasik

1 PODST.

I miejsce

w programie „Od Przedszkola do Opola”

20

Kasia Gojny

5 PODST.

VIII miejsce

w Mistrzostwach Warszawy w Szachach

21

Michał Gosławski

4 PODST.

III miejsce

w Turnieju Szachowym Juniorów – Warszawa

22

Michał Gosławski

4 PODST.

VI miejsce

w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza

Szkół Podstawowych

23

Linda Czerniawska

Julia Malska

6 PODST.

Wyróżnienie

w Konkursie Plastycznym

„Nasza Ziemia Nasze Jutro”

Organizator – RICOH POLSKA

24

Reprezentacja szkoły podstawowej

w piłkę nożną

I miejsca

w Turnieju Warszawskim w Piłkę Nożną

dla szkół niepublicznych

25

Reprezentacja szkoły podstawowej w jeździe szybkiej na lodzie

I miejsce

w klasyfikacji generalnej „Czwartków Łyżwiarskich”

(zdobyto 1/3 wszystkich medali)

26

Barbara Andrzejewska

2 PODST.

I miejsce

w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

27

Maja Zalewska

2 PODST.

II miejsce

w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

28

Gabrysia Pawlicka

3 PODST.

II miejsce

w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

29

Jan Polisiak

3 PODST.

II miejsce

w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

30

Maks Jerschina

4 PODST.

II miejsce

w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

31

Kamila Kulczyk

4 PODST.

II miejsce

w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

32

Katarzyna Seidel

4 PODST.

III miejsce

w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

33

Piotr Gawryś

4 PODST.

III miejsce

w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

34

Elżbieta Krawczykowska

5 PODST.

I miejsce

w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

35

Dorota Świerczewska

6 PODST.

III miejsce

w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

36

Reprezentacja szkoły podstawowej w biegach sztafetowych

II miejsce

wśród szkół Podstawowych w 2002

37

Szkoła Podstawowa

8 miejsce

na Zimowych Igrzyskach Szkół

w Zakopanem

38

Zuzanna Bocian

4 PODST.

Srebrny medal

w snowboardzie

na Zimowych Igrzyskach Szkół

w Zakopanem

39

Piotr Norwa

3 PODST.

Srebrny medal

w jeździe szybkiej na lodzie

na Zimowych Igrzyskach Szkół

w Zakopanem

40

Piotr Kozielski

Marek Kubikowski

Barbara Raabe

IV L.O.

III L.O.

III L.O.

II – etap Olimpiady Języka Angielskiego

41

Patrycja Kisielińska

III L.O.

W roku 2003 laureatka Olimpiady Języka Angielskiego

42

Anna Papińska
Mateusz Wawrzyniuk

III GIM.

II stopień zawodów
Konkursu Matematycznego

43

Blanka Banasik
Anna Papińska
Karolina Wróbel
Konrad Adamczyk
Mateusz Wawrzyniuk
Mateusz Witkowski

III GIM.

II stopień zawodów
Konkursu Polnistycznego

44

Patrycja Kisielińska

IV L.O.

Stypendystka
Prezesa Rady Ministrów R.P.

45

Ewa Rodzik

1 PODST.

III Ogólnowarszawskie
Zawody Pływackie Szkół Podst.
i Gimn. w Józefowie
I miejsce na 25m. techn. dow.

46

Alek Lutomski

1 PODST.

III Ogólnowarszawskie
Zawody Pływackie Szkół Podst.
i Gimn. w Józefowie
II miejsce na 25m. techn. dow.

47

Zina Wolska

1 PODST.

III Ogólnowarszawskie
Zawody Pływackie Szkół Podst.
i Gimn. w Józefowie
IV miejsce na 25m. techn. dow.

48

Julia Różycka

1 PODST.

III Ogólnowarszawskie
Zawody Pływackie Szkół Podst.
i Gimn. w Józefowie
V miejsce na 25m. techn. dow.

49

Natalia Pikulska

6 PODST.

III Ogólnowarszawskie
Zawody Pływackie Szkół Podst.
i Gimn. w Józefowie
II miejsce na 100m. st. grzbiet.
II miejsce na 100m. st. dow.

50

Tomasz Sosnowski

II GIM.

II etap
Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

51

Konrad Żochowski

II GIM.

II etap
Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

52

Szkoła Podstawowa
Gimnazjum Liceum

Zebrano 10 500 zł
na Dom Dziecka w „Julinie”
w szkolnej aukcji
własnych prac i obrazów

53

Anna Papińska

Karolina Wróbel

Damian Frączkiewicz

III GIM.

III GIM.

II GIM.

II etap Konkursu Języka Niemieckiego dla Warszawskich Gimnazjów

54

Paulina Zabokrzycka

6 PODST.

Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Poezji Katolickiej

55

Michał Bartczak

Mateusz Wawrzyniuk

Konrad Adamczyk

Przemysław Molik

I GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

II etap Konkursu Informatycznego dla Warszawskich Gimnazjów

56

Kamil Celiński

Krzysztof Lis

Paulina Zabokrzycka

Mikołaj Mroziński

4 PODST.

5 PODST.

6 PODST.

5 PODST.

II etap Konkursu Języka Angielskiego dla Warszawskich Szkół Podst.

57

Tomasz Sosnowski

II GIM.

Finalista II Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

58

17 uczniów

(10 ocen b. dobrych

i 7 ocen dobrych)

III GIM.

Certyfikat Językowy „Kompetenz in Deutsh” zorganizowany przez Österreich Institut

59

Mateusz Wawrzyniuk

Konrad Adamczyk

Przemysław Molik

III GIM.

Finał Konkursu Informatycznego dla Warszawskich Gimnazjów

60

Anna Papińska

Karolina Wróbel

Damian Frączkiewicz

III GIM.

Finał Konkursu Języka Niemieckiego dla Warszawskich Gimnazjów

61

Szkoła Podstawowa

I miejsce

w klasyfikacji generalnej

w 8 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

62

Julia Krakowiak

4 PODST.

II miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

63

Paulina Zabokrzycka

Krzysztof Lis

Mikołaj Mroziński

Kamil Celiński

6 PODST.

5 PODST.

5 PODST.

4 PODST.

Finaliści Konkursu Języka Angielskiego dla Warszawskich Szkół Podst.

64

Patrycja Kisielińska

IV L.O.

Finalistka Olimpiady Języka Angielskiego

65

Karolina Kubikowska

Przemysław Molik

III GIM.

Wyróżnienie

w Konkursie Plastycznym

„Powstanie Warszawskie”

66

Małgorzata Jastrzębska

III GIM.

II-miejsce

w Konkursie Recytatorskim

„Powstanie Warszawskie”

67

Gaweł Kesler

4 PODST.

Laureat

Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR”

68

Mateusz Witkowski

III GIM.

Wyróżnienie

w Konkursie Recytatorskim

„Warszawska Syrenka”

69

Bartosz Banasik

Juli Krakowiak

3 PODST.

4 PODST.

Nagroda I stopnia

w Konkursie Recytatorskim

„Warszawska Syrenka”

70

Katarzyna Dobrowolska

4 PODST.

Nagroda III stopnia

w Konkursie Recytatorskim

„Warszawska Syrenka”

71

Dorota Świerczewska Julian Barszczewski

Marta Karbowska

Jerzy Chełchowski

Rafał Kruszka

II GIM.

6 PODST.

6 PODST.

4 PODST.

4 PODST.

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”

72

Marcin Janeczko

Maciej Karbowski

Maja Zalewska

Aleksandra Adamiak

Barbara Andrzejewska

Krzysztof Brejwo

Krzysztof Reszke

Łukasz Zaparucha

Krzysztof Lis

Adam Zalewski

3 PODST.

3 PODST.

4 PODST.

4 PODST.

4 PODST.

4 PODST.

4 PODST.

4 PODST.

5 PODST.

5 PODST.

Bardzo Dobry

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”

73

Weronika Musiał

Basia Andrzejewska

4 PODST.

4 PODST.

Wyróżnienie

w Konkursie Plastycznym „Dominik”

74

Patrycja Kisielińska

IV L.O.

II miejsce

w Olimpiadzie Języka Angielskiego

75

Tomasz Sosnowski

II GIM.

Laureat

II Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

76

Średni wynik sprawdzianu

po VI klasie

6 PODST.

33,12 pkt. (40 pkt. max.)

77

Średni wynik

EGZAMINU

GIMNAZJALNEGO

III GIM.

75,07 pkt. (100 pkt. max.)

78

Marek Siarkowicz

I GIM.

II -ETAP

Konkursu Informatycznego „LOGIA”

dla Warszawskich Gimnazjów

79

Małgorzata Paluszyńska

III LIC.

II -ETAP

Olimpiady Języka Angielskiego

80

Dorota Świerczewska

III GIM.

II -ETAP

Konkursu Chemicznego

i Konkursu Matematycznego

dla Warszawskich Gimnazjów

81

Sosnowski Tomasz

Żochowski Konrad

III GIM.

II -ETAP

Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

82

Claudia Szczerbińska

Krzysztof Lis

Paweł Rachelski

Marta Szczepaniak

Mikołaj Mroziński

Krzysztof Orfinger

Magdalena Zemła

Piotr Norwa

Wojciech Sikora

Adam Zalewski

Mateusz Topolski

Paweł Norwa

Magda Nowicka

Stanisław Trząski

Patryk Czekaj

Paulina Karlicka

Jacek Perżyło

Gabriela Pawlicka

4 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

2 miejsce w Polsce

6 miejsce w Polsce

9 miejsce w Polsce

15 miejsce w Polsce

16 miejsce w Polsce

17 miejsce w Polsce

18 miejsce w Polsce

20 miejsce w Polsce

22 miejsce w Polsce

22 miejsce w Polsce

23 miejsce w Polsce

24 miejsce w Polsce

29 miejsce w Polsce

29 miejsce w Polsce

30 miejsce w Polsce

32 miejsce w Polsce

33 miejsce w Polsce

43 miejsce w Polsce

w Ogólnopolskim Konkursie

Języka Niemieckiego organizowanym

przez Centrum Edukacji Szkolnej

83

Aleksandra Adamiak

Robert Tan

5 PODST.

5 PODST.

II miejsce

w Konkursie Ortograficznym CORRIDA

85

Orfinger Krzysztof

Nowicka Magda

Karlicka Paulina

Pawlicka Gabriela

Szczepaniak Marta

Perżyło Jacek

Mroziński Mikołaj

Rachelski Paweł

Szczerbińska Claudia

Topolski Mateusz

Lis Krzysztof

Zemła Magdalena

Miller Ewa

Zagalska Teresa

Dzikiewicz Monika

Frankel Marta

Frączkiewicz Damian

Konaszewska Marta

Puczyńska Anna

Hyżewicz Anna

Jastrzębska Zofia

Świerczewska Dorota

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

4 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

GIM.III

GIM.III

GIM.III

GIM.III

GIM.III

GIM.III

GIM.III

GIM.III

GIM.III

GIM.III

GIM.III

Uzyskali

Certyfikat z Języka Niemieckiego ÖSTERREICH INSTITUT WARSZAWA

86

Krzysztof Lis

Kamil Celiński

6 PODST.

5 PODST.

Finaliści Konkursu Języka Angielskiego dla warszawskich szkół podstawowych

87

Ewa Miller

Marta Konaszewska

Damian Frączkiewicz

GIM.III

GIM.III

GIM.III

Finaliści Konkursu Języka Niemieckiego dla warszawskich szkół gimnazjalnych

88

Marcin Patterson

GIM.III

Finalista Konkursu Języka Angielskiego dla warszawskich szkół gimnazjalnych

89

Adam Zalewski

6 PODST.

Laureat Konkursu Matematycznego „Meridian”

90

Julia Krakowiak

5 PODST.

I miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

91

Ola Paciorek

Piotr Bylica

Michał Szczepański

5 PODST.

5 PODST.

GIM.III

III miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

92

Szkoła Podstawowa

III miejsce

w klasyfikacji generalnej

w 9 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

93

Zina Wolska

Kasia Al-Abbas

Jan Zalicki

Jan Polisiak

Dorota Świerczewska

2 PODST.

2 PODST.

3 PODST.

6 PODST.

GIM.III

Nagroda I stopnia

Nagroda III stopnia

Nagroda II stopnia

Nagroda III stopnia

Nagroda III stopnia

w Konkursie Recytatorskim

„Warszawska Syrenka”

94

Agnieszka Lityńska

Katarzyna Gojny

Michał Szczepaniak

Agnieszka Mykowiecka

GIM.II

GIM.II

GIM.II

GIM.II

5 miejsce

9 miejsce

9 miejsce

10 miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

95

Ola Kiełczewska

Łukasz Dróżdż

L.O. II

GIM. III

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”

Wyróżnienia Indywidualne

96

Łukasz Dróżdż

Łukasz Muniak

Piotr Nowak

Konrad Żochowski

Michał Szczepański

GIM. III

GIM. III

GIM. III

GIM. III

GIM. III

Uzyskali

Certyfikat ECDL

(EUROPEAN COMPUTER

DRIVING LICENCE)

97

Kamil Celiński

5 PODST.

Brązowy medal na drugiej szachownicy

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w roku 2003

98

Michał Gosławski

Kamil Celiński

Gaweł Kesler

Marta Banaszek

4 PODST.

4 PODST.

4 PODST.

4 PODST.

10 miejsce drużynowo (na 70 drużyn)

w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych w roku 2003

99

Kamil Celiński

Gaweł Kesler

Michał Zadworny

Alina Kornienko

5 PODST.

5 PODST.

5 PODST.

5 PODST.

11 miejsce drużynowo (na 70 drużyn)

w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych w 2004 roku

100

Victor den Haan

Goszczyńska Agata

Banaszek Marta

Bielska Karolina

Mierzejewski August

Różycka Julia

Grzesiuk Maciej

Hińcz Julia

Obuchowicz Zuzanna

Rodzik Ewa

Buriak Marta

Bursig Basia

Kalisz Kasia

Bonder Kamila

Dzwonkowska Ola

Kiersztan Olga

Krawczak Maciej

Łopaciuk Szymon

Antoń Józefina

3 PODST.

3 PODST.

3 PODST.

3 PODST.

3 PODST.

2 PODST.

2 PODST.

2 PODST.

2 PODST.

2 PODST.

3 PODST.

3 PODST.

3 PODST.

3 PODST.

2 PODST.

3 PODST.

2 PODST.

2 PODST.

2 PODST.

8 miejsce w Polsce

9 miejsce w Polsce

10 miejsce w Polsce

10 miejsce w Polsce

10 miejsce w Polsce

10 miejsce w Polsce

11 miejsce w Polsce

11 miejsce w Polsce

11 miejsce w Polsce

11 miejsce w Polsce

12 miejsce w Polsce

13 miejsce w Polsce

13 miejsce w Polsce

14 miejsce w Polsce

14 miejsce w Polsce

14 miejsce w Polsce

14 miejsce w Polsce

15 miejsce w Polsce

16 miejsce w Polsce

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny

Klas I-III dla Szkół Podstawowych

101

Szkoła Podstawowa

17 Miejsce (na 95 szkół)

w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym dla Szkół Podstawowych

102

Krzysztof Lis

6 PODST.

I miejsce w Konkursie Języka Angielskiego dla warszawskich szkół podstawowych

103

Marta Konaszewska

GIM. III

I I miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla warszawskich gimnazjów

104

Średni wynik sprawdzianu

po VI klasie

6 PODST.

35,56 pkt. (40 pkt. max.)

105

Gaweł Kesler

Adam Zalewski

Krzysztof Lis

Magda Nowicka

Marcin Janeczko

Mikołaj Mroziński

Barbara Andrzejewska

Ada Wrońska

Michał Paczkowski

Maciej Karbowski

5 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

5 PODST.

6 PODST.

5 PODST.

5 PODST.

4 PODST.

4 PODST.

Laureat

Laureat

Bardzo dobry

Bardzo dobry

Bardzo dobry

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR”

106

Michał Szczepański

Konrad Żochowski

GIM.III

GIM.III

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR”

107

Monika Dzikiewicz

GIM.III

Certyfikat ECDL (EUROPEAN
COMPUTER DRIVING LICENCE)

108

Kinga Gawrysiak

Magda Stanisławska

5 PODST.

5 PODST.

Prace zostały zakwalifikowane do Finału Światowego VI Międzynarodowego Konkursu Kartograficznego w Hiszpanii

109

Beata Zadworna

Ola Paciorek

Ola Adamiak

5 PODST.

5 PODST.

5 PODST.

Wyróżnienie i nagrody

w VI Międzynarodowym Konkursie Kartograficznym

„Wiele Narodów – Jeden Świat”

110

Średni wynik

EGZAMINU

GIMNAZJALNEGO

III GIM.

80,05 pkt. (100 pkt. max.)

111

Olek Szyller-Szymanek

Zosia Kochaniak

Zuzanna Obuchowicz

Michał Kurak

Marta Lipińska

Maciek Grzesiuk

Anita Kołoszyn-Zalewska

Agnieszka Piotrowska

Karolina Wojtkiewicz

3 PODST.

3 PODST.

2 PODST.

3 PODST.

3 PODST.

3 PODST.

3 PODST.

2 PODST.

2 PODST.

Laureaci

35 – edycji Międzynarodowego

Konkursu Plastycznego dla dzieci

112

Zina Wolska

Michał Bartos

3 PODST.

3 PODST.

Wyróżnienie specjalne

w 35 – edycji Międzynarodowego

Konkursu Plastycznego dla dzieci

113

Agnieszka Lityńska

Kasia Gojny

Michał Krajewski

III GIM.

III GIM.

III GIM.

II etap Konkursu Biologicznego
dla Gimnazjów

114

Michał Kiełbasiński

Marta Skuza

III L.O.

III L.O.

II etap Olimpiady Wiedzy o Polsce
i Świecie Współczesnym dla Liceów

115

Michał Krajewski

Agnieszka Lityńska

III GIM.

III GIM.

II etap Konkursu Języka Polskiego
dla Gimnazjów

116

Michał Krajewski

Michał Zamencki

III GIM.

III GIM.

II etap Konkursu Historycznego
dla Gimnazjów

117

Ola Adamiak

Magda Stanisławska

Beata Zadworna

Kinga Gawrysiak

Ola Paciorek

Kuba Wellman

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

II etap Konkursu Języka Polskiego
dla Szkół Podstawowych

118

Jerzy Chełchowski

6 PODST.

II etap Konkursu Matematycznego
dla Szkół Podstawowych

119

Beata Zadworna

Sebastian Malec

Jakub Malec

Kamil Celiński

6 PODST.

6 PODST.

4 PODST.

6 PODST.

IV miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Szachach

120

Kamil Celiński

6 PODST.

I miejsce na drugiej szachownicy

w Drużynowych Mistrzostwach

Szkół Podstawowych w Szachach

121

Katarzyna Gojny

Agnieszka Lityńska

Michał Szczepaniak

III GIM.

III GIM.

III GIM.

Regionalny etap IV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
dla gimnazjalistów

122

Agnieszka Lityńska

III GIM.

III etap Konkursu Języka Polskiego
dla Gimnazjów

123

Jaś Zalicki

2 PODST.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Zimowe zabawy rodzinne”

124

Katarzyna Gojny

Krzysztof Lis

Marcin Steć

III GIM.

I GIM.

III GIM.

Finaliści

Konkursu Języka Angielskiego
dla Gimnazjów

125

Kamil Celiński

Aleksandra Paciorek

6 PODST.

6 PODST.

Finaliści

Konkursu Języka Angielskiego
dla Szkół Podstawowych

126

Katarzyna Gojny

Agnieszka Lityńska

III GIM.

III GIM.

Finaliści

Konkursu Języka Niemieckiego
dla Gimnazjów

127

Agnieszka Lityńska

III GIM.

Laureatka

Konkursu Polonistycznego
Dla Uczniów Gimnazjów Woj. Mazowieckiego

128

Adamiak Aleksandra

Andrzejweska Barbara

Bylica Piotr

Celiński Kamil

Gawrysiak Kinga

Kesler Gaweł

Krakowiak Julia

Krzuszka Rafał

Malec Jakub

Musiał Weronika

Paciorek Aleksandra

Reszke Krzysztof

Stanisławska Magdalena

Szczepek Małgorzata

Wellman Jakub

Zadworna Beata

Zalewska Maja

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

Uzyskali

Certyfikat z Języka Niemieckiego

Kompetenz In Deutsch – I

129

Gojny Katarzyna

Kiełbasiński Mateusz

Kijok Agata

Krajewski Michał

Lityńska Agnieszka

Lutomska Aleksandra

Mykowiecka Agnieszka

Partyka Aleksander

Steć Marcin

Syryczyński Michał

Szczerbińska Claudia

Tymiński Mikołaj

Warzocha Maja

Zamencki Michał

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

IV PODST.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

Uzyskali

Certyfikat z Języka Niemieckiego

Kompetenz In Deutsch – II

130

Drużyna szachowa

SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce

w Turnieju Chłopców o Mistrzostwo Mokotowa 2005/06

131

Kamil Celiński

6 PODST.

Zwycięzca

Konkursu Języka Angielskiego
dla Szkół Podstawowych

132

Krzysztof Lis

I GIM.

Zwycięzca

Konkursu Języka Angielskiego
dla Gimnazjów

133

Katarzyna Gojny

III GIM.

III-miejce

w Konkursie Języka Angielskiego
dla Gimazjów

II – miejsce
w dzielnicowym konkursie plastycznym
”Powstanie Warszawskie – ocalić od zapomnienia”

134

Marcin Steć

III GIM.

Finalista

Konkursu Języka Angielskiego
dla Gimazjów

135

Katarzyna Gojny

III GIM.

II-miejce

w Konkursie Języka Niemieckiego
dla Gimazjów

136

Agnieszka Lityńska

III GIM.

Finalistka

Konkursu Języka Niemieckiego
dla Gimazjów

137

Julia Różycka

3 PODST.

I-miejsce w 2 etapie

Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „Liczydełko 2006”

138

Łukasz Domański

3 PODST.

8-miejsce w 2 etapie

Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „Liczydełko 2006”

130

Szymon Łopaciuk

3 PODST.

I2-miejsce w 2 etapie

Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „Liczydełko 2006”

140

Victor den Haan

Karolina Kubikowska

4 PODST.

L.O. II

Dyplom

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

141

Kamil Celiński

Paweł Smolarz

Mateusz Madejski

Marcin Dąbrowski

Kamil Kołaciński

6 PODST.

4 PODST.

4 PODST.

4 PODST.

I GIM.

Wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

142

Sylwia Kwiatkowska

Krzysztof Lis

Marta Szczepaniak

I GIM.

I GIM.

I GIM.

Wyróżnienie

w Konkursie „Matematyka w sztuce”

143

Julia Różycka

3 PODST.

I-miejsce
w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym „Liczydełko 2006”

143

Łukasz Domański

3 PODST.

8-miejsce
w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym „Liczydełko 2006”

144

Kinga Garbacz

Jan Sienkiewicz

Marta Szatkowska

1 PODST.

1 PODST.

1 PODST.

I, II i III Nagroda w kategorii plastycznej
w Międzyszkolnym Mokotowskim Konkursie „Brzechwa Dzieciom”

145

Katarzyna Al Abbas

Radost Waszkiewicz

Gabriela Kasprzyk

2 PODST.

2 PODST.

2 PODST.

I, II i III Nagroda w kategorii recytatorskiej
w Międzyszkolnym Mokotowskim Konkursie „Brzechwa Dzieciom”

146

Zofia Pawelska

Łukasz Domański

Julia Różycka

Józefina Antoń

Ewa Rodzik

3 PODST.

3 PODST.

3 PODST.

3 PODST.

3 PODST.

I, I, II, II i III Nagroda w kategorii literackiej
w Międzyszkolnym Mokotowskim Konkursie „Brzechwa Dzieciom”

146

Agata Goszczyńska

Wojciech Krajewski

Mikołaj Mroziński

Ewa Rodzik

Alicja Sienkiewicz

5 PODST.

II GIM.

II GIM.

4 PODST.

III GIM.

I miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym

o Laur Królowej Jadwigi

147

Kinga Gawrysiak

I GIM.

II miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym

o Laur Królowej Jadwigi

148

Krzysztof Lis

II GIM.

II etap

Konkursu Fizycznego

oraz

VI miejsce na III szachownicy

w Drużynowych Szachowych Mistrzostwach

Mazowsza Gimnazjów

149

Piotr Bylica

I GIM.

III miejsce na II szachownicy

w Drużynowych Szachowych Mistrzostwach

Mazowsza Gimnazjów

150

Szachowa drużyna Gimnazjum

GIM

X miejsce

w Drużynowych Szachowych Mistrzostwach

Mazowsza Gimnazjów

151

Sebastian Malec

5 PODST.

II miejsce na I szachownicy

w Drużynowych Mistrzostwach

Mazowsza Szkół Podstawowych

152

Jan Warkocz

6 PODST.

II etap

Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego

153

Kinga Gawrysiak

I GIM.

II miejsce

w III Międzyszkolnym Konkursie Literackim

– kategoria ilustracje do utworu literackiego

154

Weronika Musiał

I GIM.

III miejsce

w III Międzyszkolnym Konkursie Literackim

– kategoria twórczość własna

155

Ola Adamiak

I GIM.

Wyróżnienie

w III Międzyszkolnym Konkursie Literackim

– kategoria twórczość własna

156

Krzysztof Lis

Mikołaj Mroziński

Mateusz Przełomski

II GIM.

II GIM.

II GIM.

II etap

V Ogólnopolskiego Konkurs J. Niemieckiego

dla Gimnazjalistów

157

Paweł Osiński

Tomasz Chojnacki

I L.O.

II etap

Olimpiady J. Niemieckiego

158

Adam Zalewski

I GIM.

3 lokata
w Ogólnopolskim Konkursie

„ALFIK MATEMATYCZNY 2006”

159

Ola Wieczorkiewicz

4 PODST.

Laureatka

(4 miejsce w Polsce i 2 na Mazowszu)

w Ogólnopolskim Konkursie

„Alfik Humanistyczny 2006”

160

Sebastian Malec

Basia Krajewska

5 PODST.

6 PODST.

3 lokata (w swojej grupie wiekowej)

2 lokata (w swojej grupie wiekowej)

w Ogólnopolskim Konkursie

„Alfik Humanistyczny 2006”

161

Krzysztof Lis

Mikołaj Mroziński

II GIM.

II GIM.

Finaliści

V Ogólnopolskiego Konkurs J. Niemieckiego

dla Gimnazjalistów

162

Krzysztof Lis

Alicja Sienkiewicz

Mateusz Przełomski

II GIM.

III GIM.

II GIM.

Finaliści

Konkursu J. Angielskiego

dla szkół gimnazjalnych

163

Józef Przełomski

Tomasz Szypuła

5 PODST.

6 PODST.

Finaliści

Konkursu J. Angielskiego

dla szkół podstawowych

164

Drużyna szkolna

SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce

w generalnej punktacji

szkół podstawowych

w „Łyżwiarskich Czwartkach”

165

Bartos Krystyna

Brydak Karolina

Cupas Ida

Giliciński Daniel

Janeczko Marcin

Krajewska Barbara

Łukasik Mateusz

Nowak Mateusz

Pietkiewicz Kaja

Warkocz Jan

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

Uzyskali

Certyfikat z Języka Niemieckiego

Kompetenz In Deutsch – I

166

Bouamrane Aleksandra

Goławski Michał

Kostro Karolina

III GIM.

III GIM.

III GIM.

Uzyskali

Certyfikat z Języka Niemieckiego

Kompetenz In Deutsch – II

167

Kordialik Aleksandra

Krajewska Natalia

Cyrzyk Piotr

Przybył Amelia

Al Abbas Katarzyna

Gudejko Antoni

Ingielewicz Katarzyna

Kasprzyk Gabriela

Piotrowska Agnieszka

Skowroński Patryk

Sperelakis Angela

Terlecka Monika

Rodzik Ewa

Choińska Maria

Manowski Wojciech

Brydak Karolina

Krajewska Barbara

Warkocz Jan

Adamiak Aleksandra

Gawrysiak Kinga

Kruszka Rafał

Krajewski Wojciech

Lis Krzysztof

Mroziński Mikołaj

Zacharewicz Igor

Zalewski Adam

Sienkiewicz Alicja

Frankel Marta

Szymańska Alicja

1 PODST.
1 PODST.
2 PODST.
2 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
4 PODST.
5 PODST.
5 PODST.
6 PODST.
6 PODST.
6 PODST.
I GIM.
I GIM.
I GIM.
II GIM.
II GIM.
II GIM.
II GIM.
II GIM.
III GIM.
II L.O.
II L.O

II-etap

III Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego

„Z poprawną polszczyzną, na co dzień”

168

Gabiela Kasprzyk

Michał Kurak

Ewa Rodzik

3 PODST.

3PODST.

4 PODST

Nagrody I-stopnia

XXX Warszawski Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”

169

Krzysztof Lis

II GIM.

II- miejsce w

Konkursie J. Angielskiego

dla szkół gimnazjalnych

170

Alicja Sienkiewicz

III GIM.

Laureatka

Konkursu J. Angielskiego

dla szkół gimnazjalnych

171

Krzysztof Lis

II GIM.

Laureat

Konkursu J. Niemieckiego

dla szkół gimnazjalnych

172

Szkolna Drużyna Szachowa

PODST.

Mistrzostwo Mokotowa w Szachach

173

Średni wynik sprawdzianu

po VI klasie

6 PODST.

32,53 pkt.

174

Radost Waszkiewicz

3 PODST.

Laureat

Międzynarodowego Konkursu Matematycznego

„Kangur”

175

Natali Kiełczewska

Patryk Skowroński

3 PODST.

Wyróżnienia

w

Międzynarodowym Konkursie Matematycznym

„Kangur”

176

Średni wynik

EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

84 pkt. (100 pkt. max.)

177

Drużyna szkolna

SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce

w generalnej punktacji

szkół podstawowych

w „Czwartkach Wrotkarskich”

178

Jowita Michniowska

Wojtek Krajewski

Magda Nowicka

Michał Kurak

Wojtek Manowski

Olga Kersztan

Ewa Rodzik

Agata Goszczyńska

Monika Król

Marysia Choińska

I GIM.

III GIM.

III GIM.

4 PODST.

5 PODST.

5 PODST.

5 PODST.

5 PODST.

5 PODST.

5 PODST.

Nagroda I-stopnia

IV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

„O Laur Królowej Elżbiety”

179

Aleksander Nowak

Natalia Wadzińska

Magda Stanisławska

August Mierzejewski

II GIM.

II GIM.

I GIM.

6 PODST.

Nagroda II-stopnia

IV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

„O Laur Królowej Elżbiety”

180

Adam Zalewski

Radost Waszkiewicz

III GIM.

4 PODST.

Nagroda III-stopnia

IV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

„O Laur Królowej Elżbiety”

181

Adam Zalewski

Krzysztof Lis

Magda Nowicka

Mikołaj Mroziński

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

II etap Konkursów Kuratoryjnych:

Konkurs Biologiczny

Konkurs Fizyczny i Konkurs Matematyczny

Konkurs Polonistyczny

Konkurs Polonistyczny

182

Sebastian Malec

6 PODST.

III miejsce

w Mistrzostwach Polski Juniorów

w szachach szybkich

183

Krzysztof Lis

Adam Zalewski

III GIM.

III GIM.

Finalista Matematycznego i Fizycznego

Finalista Biologicznego

Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego

184

Jowita Michniowska

Wojtek Krajewski

Mikołaj Mroziński

Kinga Gawrysiak

Magda Stanisławska

II GIM.

III GIM.

III GIM.

II GIM.

II GIM.

IV Międzyszkolny Konkurs Literacki

Fundacji „Primus”

I miejsce – Recytacja

I miejsce – Czytanie ze zrozumieniem

II miejsce – Czytanie ze zrozumieniem

II miejsce – Ilustracja do lektury

I miejsce – Twórczość Własna

185

Sebastian Malec

6 PODST.

I miejsce na I szachownicy

w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza

Szkół Podstawowych

185

Magda Nowicka

Mikołaj Mroziński

III GIM.

III GIM.

Laureaci Konkursu Języka Polskiego dla gimnazjów

186

Paulina Rogowska

6 PODST.

II etap Konkursu Języka Polskiego dla szkół podstawowych

187

Tomasz Chojnacki

Adam Wicherek

II L.O.

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego

188

Wojciech Manowski

Sebastian Malec

Michał Bylica

Maria Choińska

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

6 PODST.

Konkurs Matematyczny „Alfik 2007”

dla szkół podstawowych

95,83% – nagroda

91,67%

85,83%

80,83%

189

Krzysztof Lis

Jerzy Chełchowski

Adam Zalewski

Aleksandra Adfamiak

Barbara Andrzejewska

Kacper Walkowiak

Magdalena Nowicka

III GIM.

II GIM.

III GIM.

II GIM.

I GIM.

II GIM.

III GIM.

Konkurs Matematyczny „Alfik 2007”

dla szkół gimnazjalnych

95,83%

93,33%

90%

87,5%

85%

84,17%

80%

190

Krzysztof Lis

Maja Zalewska

III GIM.

II GIM.

Finaliści Konkursu Języka Niemieckiego

dla gimnazjów

191

Mateusz Przełomski

III GIM.

Finaliści Konkursu Języka Angielskiego

dla gimnazjów

192

Józef Przełomski

6 PODST.

Finaliści Konkursu Języka Angielskiego

dla szkół podstawowych

193

Adam Zalewski

Magdalena Nowicka

III GIM.

III GIM.

5 miejsce w woj. mazowieckim; 18 w Polsce

3 lokata

w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAT 2008

194

Sebastian Malec

6 PODST.

Laureat

Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego

195

Drużyna szkolna

SZKOŁA PODSTAWOWA

III miejsce

w generalnej punktacji

szkół podstawowych

w „Łyżwiarskich Czwartkach”

196

Wojciech Manowski

Adam Zalewski

6 PODST.

III GIM.

Wynik „celujący”

w Konkursie Matematycznym „Meridian”

197

Józef Przełomski

6 PODST.

II miejsce w Konkursie Języka Angielskiego

dla szkół podstawowych

198

Krzysztof Lis

Maja Zalewska

III GIM.

II GIM.

II miejsce

III miejsce

w Konkursie Języka Niemieckiego

dla gimnazjów

199

Mateusz Przełomski

III GIM.

III miejsce

w Konkursie Języka Angielskiego

dla gimnazjów

200

Magda Nowicka

III GIM.

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu
„Poprawnej Polszczyzny”

201

Wojtek Komorowski

5 PODST.

I miejsce w Konkursie Literackim
w kategorii „Ilustracja do Lektur”

202

7 miejsce wśród gimnazjów Województwa Mazowieckiego i jako jedyna szkoła niepubliczna
która w roku szkolnym 2007-2008 wychowała trzech lub więcej laureatów w Konkursach Gimnazjalnych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

203

Wojciech Krajewski

Krzysztof Lis

Mikołaj Mroziński

Magda Nowicka

Mateusz Przełomski

Piotr Sobolewski

Igor Zacharewicz

Adam Zalewski

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

Uzyskali Certyfikat ECDL

(EUROPEAN COMPUTER DRIVING LICENCE)

204

Drużyna szkolna

SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce w Szachowych Mistrzostwach Mokotowa
w kategorii dziewcząt i chłopców

205

Drużyna szkolna

SZKOŁA PODSTAWOWA

IV miejsce w finale Turnieju o Złotą Piłkę

206

Średni wynik

EGZAMINU W 6 KLASIE

33,14 pkt. (40 pkt. max.)

207

Średni wynik

EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

82,75 pkt. (100 pkt. max.)

208

Drużyna szkolna

SZKOŁA

PODSTAWOWA

I miejsce w Czwartkach Wrotkarsich

dla Szkół Podstawowych

209

Ewa Rodzik

6 PODST.

Nagroda I-stopnia

V Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

„O Laur Królowej Elżbiety”

210

Maja Zalewska
Magda Stanisławska

III GIM.

Nagroda I stopnia

V Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

„O Laur Królowej Elżbiety”

211

Jowita Michniowska

III GIM.

Nagroda II-stopnia

V Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

„O Laur Królowej Elżbiety”

212

Paweł Smolarz

I GIM.

Nagroda III-stopnia

V Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

„O Laur Królowej Elżbiety”

213

Michał Kurak

5 PODST.

I miejsce
w VI Konkursie Poezji Europejskiej
w kategorii Język Niemiecki

214

Maja Zalewska

Rafał Kruszka

III GIM.

III GIM.

I miejsce

II miejsce

w V Międzynarodowym Konkursie Literackim

w kategorii „Czytanie ze zrozumieniem”

215

Jowita Michniowska

III GIM.

I miejsce

w V Międzynarodowym Konkursie Literackim

w kategorii „Recytacja”

216

Weronika Musiał

Ola Adamiak

III GIM.

III GIM.

III miejsce

Wyróżnienie

w V Międzynarodowym Konkursie Literackim

w kategorii „Twórczość własna”

217

Kinga Gawrysiak

III GIM.

Wyróżnienie

w V Międzynarodowym Konkursie Literackim

w kategorii „Ilustracja do lektur”

218

Ewa Rodzik

6 PODST.

I miejsce

w V Międzynarodowym Konkursie Literackim

w kategorii „Czytanie ze zrozumieniem”

I miejsce

w V Międzynarodowym Konkursie Literackim

w kategorii „Recytacja”

219

Aleksandre Kupidłowska

4 PODST

I miejsce

w Konkursie „Korespondent wojenny”

220

Rafał Kruszka

IIIGIM.

II etap

Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego

Intersieć 2008/2009

221

Magdalena Stanisławska

Aleksandra Adamiak

Barbara Andrzejewska

Maja Zalewska

Kacper Walkowiak

IIIGIM.

IIIGIM.

IIIGIM.

IIIGIM

IIIGIM

Etap regionalny

VII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

dla Gimnazjów

222

Maja Zalewska

Kacper Walkowiak

IIIGIM

IIIGIM

Etap wojewódzcki

VII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjów

223

Maja Zalewska

IIIGIM

Laureat

Konkursu Fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

224

Wojtek Manowski

IGIM

9 miejsce w województwie mazowieckim

w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”

225

Magda Stanisławska

IIIGIM.

Wyróżnienie II-stopnia

w XII Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

„The March Hare”

226

Weronika Musiał

Maja Zalewska

IIIGIM.

IIIGIM.

Wyróżnienie III-stopnia

w XII Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

„The March Hare”

227

Paulina Banasik

4 PODST

I miejsce w stylu dowolnym na dyst. 50 m.
I miejsce w stylu zmiennym na dyst. 50 m.
I miejsce w stylu motylkowym na dyst. 50 m.
II miejsce w stylu grzbietowym na dyst. 50 m
w V Mistrzostwach Warszawy
Szkół Niepublicznych w Pływaniu

228

Katarzyna Gojny

IVL.O.

Nominowana do nagrody głównej w plebiscycie „Nieprzeciętni” organizowanym przez Polskie Radio Euro.

229

Kacper Walkowiak

IIIGIM.

Laureat 1 miejsca

w V Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym

„Z poprawną polszczyzną na co dzień”

230 Ewa Rodzik 6 PODST Finalistka

w V Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym

„Z poprawną polszczyzną na co dzień”

231 Ola Adamiak IIIGIM. III miejsce
w Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjów
232 Ola Adamiak IIIGIM. I miejsce
w Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjów
233 Kacper Walkowiak

Maja Zalewska

IIIGIM. Finaliści
w VII Ogólnopolskim Konkursie
Języka Niemieckiego dla Gimnazjów
234

Średni wynik

SPRAWDZIANU po 6 klasie

31,48 pkt. (40 pkt. max.)

235 Jowita Michniowska
Aleksandre Nowak
Maja Zalewska
Magda Stanisławska
Weronika Musiał
IIIGIM.
IIIGIM.
IIIGIM.
IIIGIM.
IIIGIM.
Laureatka
Finalista
Finalistka
Finalistka
Finalistka
VII Konkursu Retorycznego dla gimnazjalistów
236 Oliwia Sobczyk 5 PODST I miejsce na 50 m stylem:
grzbietowym,
dowolnym,
klasycznym,
motylkowym
oraz Tytuł Najlepszej Zawodniczki w IV Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych
237 Oliwia Sobczyk 5 PODST Wyróżnienie
w VIII Międzynarodowym Konkursie Kartograficznym MAK
238 Wynik Egzaminu Gimnazjalnego 78,12 pkt. – nasze gimnazjum
57,59 pkt. – Średnia Krajowa
60,34 pkt. – Mazowsze
67,50 pkt. – Warszawa
67,52 pkt. – Mokotów
239 Barbara Andrzejewska
Piotr Bylica
Kinga Gawrysiak
Mateusz Kroczek
Rafał Kruszka
Jowita Michniowska
Aleksandre Nowak
Krzysztof Reszke
Kacper Walkowiak
Maja Zalewska
III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

III GIM.

Uzyskali
Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych
ECDL

(EUROPEAN COMPUTER DRIVING LICENCE)

240 Kamil Walczak
Maria Choińska
Karolina Brydak
III GIM.
II GIM.
III GIM.
Finaliści V Międzyszkolnego Quizu Realiznawczego
241 Katarzyna Ingielewicz
Oliwia Sobczak
Angela Sperelakis
Maja Bentke
Jan Warkocz
6 PODST
6 PODST
6 PODST
6 PODST
III GIM.
II Etap Rejonowy
Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego
242 Radost Waszkiewicz
Patryk Skowroński
6 PODST
6 PODST
II Etap Rejonowy
Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego
243 Radost Waszkiewicz
Michał Molik
6 PODST
6 PODST
II Etap Rejonowy
Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego
244 Patryk Kula
Maja Urban
III GIM.
2 PODST
Finaliści
Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej
245 Roksana Gozdowska II GIM. II etap
Konkursu Filozoficznego dla Gimnazjów
246 Radost Waszkiewicz 6 PODST. Finalista
Konkursu Przyrodniczego dla Szkół Podstawowych
Laureat
Konkursu Matematycznego dla Szkół Podstawowych
247 Kasia Ingielewicz 5 PODST. Finalistka
Konkursu Języka Polskiego
248 Ariana Siarkiewicz III L.O. II etap
Olimpiada Języka Angielskiego
249 Tomek Szypuła III GIM. Finalista
Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
250 Natalia Wadzińska II GIM. I miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Literackim
251 Mateusz Gryta II GIM. Finalista
Konkursu Języka Niemieckiego
dla Gimnazjów – Varsovia
252 Julia Pedersen 5 PODST. Finalistka
Konkursu Języka Angielskiego
dla Szkół Podstawowych – Varsovia
253 Jan Warkocz
Kamil Walczak
III GIM. Finaliści
Konkursu Języka Angielskiego
dla Gimnazjów – Varsovia
254 Leon Blanc
Aleksy Bernard
Wojtek Krawczykowski
2 PODST.
2 PODST.
5 PODST.
I miejsce – narty
III miejsce – narty
I miejsce – snowboard
w Zawodach Narciarsko – Snowboardowych
o puchar „Kryształowej Kuli” w Mistrzostwach Ursynowa
255 Leon Blanc
Michał Dyląg
Leo Blanc
Emilia Zakrzewska
Aleksanda Kordialik
Wojtek Krawczykowski
Idzi Blanc
2 PODST.
2 PODST.
2 PODST.
4 PODST.
4 PODST.
5 PODST.
5 PODST.
I miejsce – narty
III miejsce – narty
III miejsce – snowboard
V miejsce – narty dziewcząt
III miejsce – snowboard dziewcząt
II miejsce – snowboard
IV miejsce – snowboard
w Narciarsko – Snowboardowych Mistrzostwach Warszawy
256 Marysia Choińska II GIM. Finalistka
w VI Ogólnopolskim Konkursie
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”
257 Adamski Mateusz

Piotrowski Michał Kordaszewska Gabryiela

Kordialik Aleksandra

Chojnacka Weronika

Kunach Dominik

Nowak Agnieszka

Sowiński Michał

 

2 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
4 PODST.
4 PODST.
5 PODST.
5 PODST.
6 PODST.
64p – Kangurek87,50p – Maluch 1

83,75p – Maluch 1

82,50p – Maluch 2

80,25p – Maluch 2

103,75p – Beniamin 1

102,50p – Beniamin 1

101,25p – Beniamin 2

Wszyscy zdobyli wyróżnienia w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”

258

Średni wynik

SPRAWDZIANU po 6 klasie

33,26 pkt. (40 pkt. max.)

259 Zosia Mikow 1 PODST. 2 miejsce w Polsce
w VI Ogólnopolskim Konkursie
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”
260 Dominik Kunach
Przemysław Hepner
Ignacy Brees
5 PODST.
5 PODST.
4 PODST
1 miejsce w Polsce
7 miejsce w Polsce
8 miejsce w Polsce
w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy
o Bitwie pod Grunwaldem
261 Emilka Pielech
Jonatan Makaruk
ZERÓWKA 1
ZERÓWKA 1
II miejsce
VI miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
„Moje najmilsze chwile spędzone nad wodą”
262 Amelka Przybył
Julka Pedersen
Anna Bylica
Michał Stadnicki
6 PODST.
6 PODST.
6 PODST.
6 PODST.
1 miejsce
1 miejsce
3 miejsce
Wyróżnienie
w Konkursie Recytatorskim „Jesienny Liść”
w kategorii język niemiecki
263 Cezary Gajewski
Ola Zambrzycka
6 PODST.
6 PODST.
II – etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego
dla Szkół Podstawowych
264 Mateusz Gryta
Paweł Smolarz
Michał Bylica
Agata Gośzczyńska
August Mierzejewski
III GIM.
III GIM.
III GIM.
III GIM.
III GIM.
II – etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego
dla Gimnazjów
265 Wojtek Manowski III GIM. II – etap Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego
dla Gimnazjów
266 Michał Bylica
August Mierzejewski
Mateusz Gryta
III GIM.
III GIM.
III GIM.
II – etap Kuratoryjnego Konkursu Historycznego
dla Gimnazjów
267 Roksana Gozdowska
August Mierzejewski
III GIM.
III GIM.
II – etap Kuratoryjnego Konkursu Filozoficznego
dla Gimnazjów
„W drodze ku mądrości”
268 Igor Wicherek III L.O. II – etap Olimpiady Języka Niemieckiego
269 Nelly Sternicki
Michał Bylica
Mateusz Gryta
III GIM.
III GIM.
III. GIM.
Etap Regionalny
Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów
270 Julek Kierkowski
Ola Kaleńska-Jaśkiewicz
Joanna Dominiewska
Wojtek Krawczykowski
1 PODST.
1 PODST.
2 PODST.
6 PODST.
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce

w V Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych

w Narciarstwie i Snowboardzie

271 Marta Janeczko
Paulina Banasik
Marta Janeczko
Paulina Banasik
3 PODST.
6 PODST.
3 PODST.
6 PODST.

3 miejsce -25m stylem klasycznym
3 miejsce -50m stylem klasycznym
2 miejsce -25m stylem klasycznym
3 miejsce -50m stylem motylkowym

w Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych w Pływaniu

272 Michał Bylica
Norbert Stępień
Piotr Jodka
Jan Dróżdż
III GIM.
III GIM.
III. GIM.
III GIM
3 miejsce sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym

w Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych w Pływaniu

273 Roksana Gozdowska III GIM. Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Filozoficznego
dla Gimnazjów
„W drodze ku mądrości”
274

Średni wynik

SPRAWDZIANU po 6 klasie

Średni wynik

SPRAWDZIANU TRZECIOKLASISTY

34,25 pkt. (40 pkt. max)część językowa – 93%
część matematyczna – 97,65%
275 Michał Łojcha
Katarzyna Kiełbasińska
Natalia Jezierska
I L.O.
I L.O.
I L.O.
1 miejsce w grupie liceów
2 miejsce w grupie liceów
3 miejsce w grupie liceów
w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Reporter”
276 Piotr Jodko
Agata Goszczyńska
Michał Bylica
III GIM.
III GIM.
III. GIM.
1 miejsce w grupie gimnazjów
2 miejsce w grupie gimnazjów
3 miejsce w grupie gimnazjów
w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Reporter”
277 Anna Machay
Maciej Rybicki
2 PODST.
2 PODST.
nagroda II stopnia
nagroda III stopnia
w VI Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym
„O Laur Królowej Elżbiety”.
278 Ola Kaleńska – Jaśkiewicz 2 PODST. IV miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
„Moja rodzina na turystycznym szlaku”
organizowanym przez PTTK
279 Iva Dujanić 2 PODST. V miejsce na dyst. 25m st.grzbietowym
w Warszawskiej Lidze Pływackiej
Szkół Niepublicznych sezon 2011/12
280 Klara Białasik 6 PODST. II-etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego
dla Szkół Podstawowych
281 Constanze Stepan II GIM. II – etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego
dla Gimnazjów
282 Piotr Daniel 6 PODST. II – etap Kuratoryjnego Konkursu Logia
dla Gimnazjów
II – etap Kuratoryjnego Konkursu MiniLogia
dla Szkół Podstawowych
283 Agnieszka Nowak I GIM. II – etap Kuratoryjnego Konkursu Filozoficznego
dla Gimnazjów
284 Zuzanna Bal
Aleksander Kurak
4 PODST.
4 PODST.
4 miejsce
10 miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Olimpus”
285 Aleksander Bala
Aleksandra Chmielewska
Zuzanna Kosobudzka
3 PODST.
4 PODST.
4 PODST.
Finaliści
w Ogólnopolskim Konkursie
„Z poprawną polszczyzną, na co dzień”
286 Antoni Sarnecki 3 PODST. Finalista
w Ogólnopolskim Konkursie „Z ortografią, na co dzień”
287 Marta Zalicka
Julia Śliwowska
2 PODST.
I GIM.
Nagroda I stopnia w eliminacjach dzielnicowych
w Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”
288 Emilia Zakrzewska
Ewa Karpowicz
6 PODST.
6 PODST.
II- miejsce w finale
finalistka
w Międzyszkolnym Quizie Realioznawczym
o krajach niemieckojęzycznych
289 Zuzanna Kosobudzka 4 PODST. Laureatka
w Ogólnopolskim Konkursie
„Z poprawną polszczyzną, na co dzień”
290 Marta Zalicka 2 PODST. Wyróżnienie w kategorii klas 0 – III
w 35 Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka
291 15 osób
8 osób
12 osób
5 osób
3 PODST.
4 PODST.
5 PODST.
1-3 GIM.
poziom STARTERS
poziom MOVERS
poziom FLYERS
poziom KET
Certyfikaty z języka angielskiego wydane  na podstawie egzaminów organizowanych w naszych szkołach przez British Council
292 Ewa Karpowicz
Marcin Iwaniuk
Emilka Zakrzewska
6 PODST.
6 PODST.
6 PODST.
Wszyscy otrzymali ocenę
sehr gut
z egzaminu języka niemieckiego KID-1 w Österreich Institut.
293 OPERON – Wynik Ogólnopolskiego Sprawdzianu Trzecioklasisty część językowa – 90,34%
część matematyczna – 96,21%
294

Wynik  Sprawdzianu po 6 klasie

32,29 pkt. (40 pkt. max)
27,35 pkt. – gmina Warszawa Mokotów
295 Maria Rynkiewicz
Marta Zalicka
Iwo  Hachulski
2 PODST.
2 PODST.
4 PODST.
Nagroda Główna
Nagroda Główna
Wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
296 Iwo Hachulski 4 PODST. 13 miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Multitest z Matematyki
297 Iva Dunjanić 2 PODST. 1 miejsce
w klasyfikacji indywidualnej Ligi Pływackiej Pro Futuro w sezonie 2011/12
298 Igor Kłakus
Neo Przesmycki
Zofia Mikow
Aleksander Bala
Tomasz Mikow
Zofia Bala
3 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
2 PODST.
3 PODST.
Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania
Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania
Mistrz Rozwiązywania
Mistrz Rozwiązywania
Mistrz rozwiązywania
Mistrz Rozwiązywania
Zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowych zawodach Genius Logikus.
299

Średni wynik
SPRAWDZIANU po 6 klasie

32,29 pkt. (40 pkt. max)

Średni wynik
SPRAWDZIANU TRZECIOKLASISTY

część językowa – 89%
część matematyczna – 84%
230 Grzegorz LejcuśMikołaj Minich 6 PODST.6 PODST. I – miejsce
III- miejsce
w Biegach przełajowych organizowanych przez Ośrodek „Stegny”
301 Michał Molik
Angela Sperelakis
Maja Bentke
3 GIM.
3 GIM.
3 GIM.
II – etap
Kuratoryjnego Konkursu Jeżyka Angielskiego
dla gimnazjów
302 Michał Molik 3 GIM. Laureat
Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego
303 Karolina Sitnik 2 GIM. I-miejsce
w Konkursie Realioznawczym Języka Angielskiego
304 Mikołaj Kaleński-Jaśkiewicz 5 PODST. I-miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego
– Multitest z maksymalną liczbą punktów
305 Zuzanna Bal 5 PODST. III-miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego – Multitest
306 Aleksander Kurak
Mikołaj Kaleński-Jaśkiewicz
5 PODST.
5 PODST.
 I-miejsce w Konkursie Poezji Europejskiej  – Język Niemiecki (kategoria klasy piąte)
307 Zuzanna Bal 5 PODST. III-miejsce w Konkursie Poezji Europejskiej – Język Niemiecki (kategoria klasy piąte)
308 Marysia Kawczyńska
Weronika Kopeć
6 PODST.
6 PODST.
III-miejsce w Konkursie Poezji Europejskiej – Język Niemiecki (kategoria klasy szóste)
309 Agnieszka Nowak 2 GIM. II-etap Kuratoryjnego Konkursu Filozoficznego
310 Adrianna Wojtyna 6 PODST. Laureatka
w Kuratoryjnym Konkursie Matematycznym.
311 Marta Zalicka 3 PODST. nagroda
w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym dla szkół podstawowych „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły”
312  Iwo Hachulski
Maja Urban
5 PODST.
5 PODST.
11 miejsce na 8753 uczestników
16 miejsce na 8753 uczestników
w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym
„Klio 2012”   Polskie Symbole Narodowe
313 Julek Kierkowski
Asia Dominiewska
Mikołaj Minich
Michał Kloska
3 PODST.
4 PODST.
6 PODST.
2 GIM.
złote medale
w Mistrzostwach Szkół Niepublicznych
w Narciarstwie Alpejskim
i Sowboardzie
314 Michał Stadnicki
Wojtek Krawczykowski
2 GIM.
2 GIM.
srebrne medale
w Mistrzostwach Szkół Niepublicznych
w Narciarstwie Alpejskim
i Sowboardzie
315 Ignacy Kiełczewski
Dominik Kunach
1 GIM.
2 GIM.
brązowe medale
w Mistrzostwach Szkół Niepublicznych
w Narciarstwie Alpejskim
i Sowboardzie
316 Maja Urban
Julia Śliwowska
5 PODST.
2 GIM.
1 miejsce – Szkoła Podstawowa
1 miejsce – Gimnazjum
w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Obcojęzycznej, Język Niemiecki
317 Julia Śliwowska 2 GIM. 3 miejsce – Gimnazjum
w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Obcojęzycznej, Język Francuski
318 Agnieszka Nowak
Angela Sperelakis
2 GIM.
3 GIM.
1 – miejsce
3 – miejsce
w konkursie z języka angielskiego
„Creative Writer”
319 Michał Kryska
Zuzanna Dzierzęcka
Maria Rynkiewicz
Zosia Mikow
Zuzanna Kosobudzka
Michał Chudzik
1 PODST.
3 PODST.
3 PODST.
4 PODST.
5 PODST.
5 PODST
Nagroda główna
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
w VI edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” dla szkół podstawowych
320

SPRAWDZIANU po 6 klasie

31,10 pkt. (40 pkt. max)

EGZAMIN GIMNAZJALNY  2012/2013 (wyniki w %)

 część humanistyczna – Polski
VARSOVIA              Mokotów
86,9                            71,3

część historyczna – Historia

VARSOVIA              Mokotów
77,9                            66,8

część matematyczna – Matematyka
VARSOVIA              Mokotów
73,0                            56,5

część przyrodnicza –   Przyroda
VARSOVIA              Mokotów
77,1                            66,2

Język obcy J. angielski – Podstawowy
VARSOVIA              Mokotów
97,4                            76,4

Język obcy J. angielski – Rozszerzony
VARSOVIA              Mokotów
91,8                            60,7

Język obcy J. niemiecki – Podstawowy
VARSOVIA              Mokotów
100,0                          73,0

Język obcy J. niemiecki – Rozszerzony
VARSOVIA              Mokotów
75,0                            67,1

SPRAWDZIAN TRZECIKLASISTY 2013 (wyniki w %)

część humanistyczna – J.Polski
Cała szkoła – 88,16
   

      Mazowsze   – 66,7     Polska64,6

część matematyczna – Matematyka
Cała szkoła – 86,88

      Mazowsze  – 61,1     Polska – 59,0

321 Michał Molik
Antoni Gudejko
3 GIM.
3 GIM.
Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL – Core
322 Mateusz Adamski
Mikołaj Kaleński-Jaśkiewicz  Jakub Kowalski
6  PODST.
6  PODST.
6  PODST.
II etap
Kuratoryjnego Konkursu
z Matematyki dla szkół podstawowych
323 Mikołaj Kaleński-Jaśkiewicz 6 PODST. II etap
Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego
dla szkół podstawowych
324 Zosia Mikow
Olek Kurak
Beata Paleń
Zuzia Bal
Mikołaj Kaleński-Jaśkiewicz
5 PODST.
6 PODST.
6 PODST.
6 PODST.
6 PODST.
II etap
Kuratoryjnego Konkursu
z Języka Polskiego
dla szkół podstawowych
325 Marta Szatkowska
Ola Zambrzycka
3 GIM.
3 GIM.
II etap
Kuratoryjnego Konkursu
z Języka Niemieckiego
dla szkół gimnazjalnych
326 Czarek Gajewski
Michał Stadnicki
Julia Śliwowska
Agnieszka Nowak
3 GIM.
3 GIM.
3 GIM.
3 GIM.
II etap
Kuratoryjnego Konkursu
z Języka Angielskiego
dla szkół gimnazjalnych
327 Asia Dominiewska
Juliusz Kierkowski
Wojciech Macieszczak
Ola Michałowska
Zosia Wilczura
5 PODST.
4 PODST.
4 PODST.
5 PODST.
5 PODST.
puchar i dyplomy
dla  reprezentacji szkoły
w Warszawskie Lidze Narciarskiej
328 Zuzia Bal
Beata Paleń
6 PODST.
6 PODST.
Finał Kuratoryjnego Konkursu
Języka Polskiego dla szkół podstawowych
329 Agnieszka Nowak 3 GIM. Finał Kuratoryjnego Konkursu
Języka Angielskiego dla szkół gimnazjalnych
329a Michał Kryska 2 PODST. I-miejsce -nagroda główna
Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego
dla szkół podstawowych „Świetlik”
330 Rafał Izdebski 3 GIM. Etap Wojewódzki Kuratoryjnego Konkursu
„Losy Żołnierza Polskiego”
331 Paulina Szymańska 3 L.O. Etap Wojewódzki
Olimpiady Języka Niemieckiego
332 Michał Kloska
Asia Dominiewska
Przemysław Hepner
Filip Trojański
Zosia Wilczura
Michał Dyląg
Janek Pawłowski
3 GIM.
5 PODST.
3 GIM.
6 PODST.
5 PODST.
6 PODST.
3 GIM.
Złoty medal
Srebrny medal
Srebrny medal
Srebrny medal
Brązowy medal
Brązowy medal
Brązowy medal
w VIII Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie
333 Marysia Rynkiewicz
Iwo Hachulski
4 PODST.
6 PODST.
Złoty medal
Srebrny medal
w III Edycji VIII Grand Prix Łomianek
o Puchar Pro Futuro
334 Anna Bylica
Grochowska Gabriela
Gajewski Cezary
Pawłowski Jan
Stadnicki Michał
Hepner Przemysław
Kunach Dominik
3 GIM.
3 GIM.
3 GIM.
3 GIM.
3 GIM.
3 GIM.
3 GIM.
Uzyskali  zdając 7 egzaminów
Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych
ECDL – Core
335 Zuzia Bal 6 PODST. Finalistka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych
336 Agnieszka Nowak 3 GIM. Finalistka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego dla Szkół Gimnazjalnych
337 Krystyna Cybulska
Tymoteusz Kaczmarek
1 PODST.
1 PODST.
nagroda I – stopnia eliminacje dzielnicowe
nagroda I – stopnia eliminacje dzielnicowe w Konkursie Recytatorskim  „Warszawska Syrenka”
338 Jakub Nowakowski
Jan Kaliwoda
Marta Zalicka
Nikola Dymowska
Zofia Mikow                   Aleksandra Chmielewska       Zuzanna Bal
Karolina Sitnik
3 PODST.
3 PODST.
4 PODST.
4 PODST.
5 PODST.
6 PODST.
6 PODST.
3 GIM.
Finaliści
Ogólnopolskiego Konkursu
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Edycja 2013
339 Bartosz Kowalski                   Aleksandra Asyngier 3 PODST.
4 PODST.
Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu
„Z ortografią na co dzień”  – Edycja 2013
340 Rafał Izdebski 3 GIM. Laureat
Kuratoryjnego Konkursu
„Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
341

EGZAMIN GIMNAZJALNY  2013/2014 (wyniki w %)

 część humanistyczna – Polski
VARSOVIA              Mokotów
87,4                          74,3

część historyczna – Historia

VARSOVIA              Mokotów
84,2                           67,3

część matematyczna – Matematyka
VARSOVIA              Mokotów
82,5                            58,8

część przyrodnicza –   Przyroda
VARSOVIA              Mokotów
82                            59,9

Język obcy J. angielski – Podstawowy
VARSOVIA              Mokotów
98,5                            81,3

Język obcy J. angielski – Rozszerzony
VARSOVIA              Mokotów
97,3                           66

SPRAWDZIANU PO 6 – KLASIE

VARSOVIA – 34,52 pkt. (40 pkt. max)

Gmina Warszawa-Mokotów –  30,28pkt.
Powiat m.st. Warszawa – 30,57pkt.
Województwo Mazowieckie  –  26,98pkt.

SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY OPERON 2013/2014 (wyniki w %)

część humanistyczna – J.Polski

VARSOVIA – 97
 Mazowsze   81    Polska – 81

część matematyczna – Matematyka

VARSOVIA – 95
  Mazowsze  – 77     Polska – 76

342 Zosia Mikow 6 PODST. Laureatka
Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego
343 Bartek Zawadzki-Pietrzak Kosma Szymanowicz
Krzysztof Rówiński
Pola Pankiewicz
Bartek Kutyma
Pola Hauzer
Weronika Kosela
Aleksandra Dworakowska
Nikola Dymowska
Zofia Mikow
Maja Urban
2 PODST.
2 PODST.
2 PODST.
2 PODST.
3 PODST.
4 PODST.
4 PODST.
5 PODST.
5 PODST.
6 PODST.
1 GIM.
Finaliści
Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
„Z poprawną polszczyzną, na co dzień”
Edycja 2015
344 Krzysztof Rówiński
Piotr Asyngier
Jakub Nowakowski
Nikola Dymowska
Zuzanna Bal
2 PODST.
2 PODST.
4 PODST.
5 PODST.
1 GIM.
Finaliści
Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
„Z ortografią na co dzień”
Edycja 2015
345 Paulina Tymińska 5 PODST. 3 miejsce w V edycji i 2 miejsce  IX edycji Grand Prix Łomianek o Puchar PROFUTURO w pływaniu stylem klasycznym w 2014 i 2015 roku.
346 Szymon Milewski 3 PODST. Nagroda I stopnia
w Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”- eliminacje dzielnicowe
347 Krystyna Cybulska 2 PODST. Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”- eliminacje dzielnicowe
348 Jędrek Miler,
Maks Wójcik,
Maks Rudnik,
Kuba Różański,
Emil Bargieł,
Kacper Barańczuk,
Filip Borowski
4 PODST.
4 PODST.
4 PODST.
4 PODST.
4 PODST.
5 PODST.
4 PODST.
wygrana – 1 miejsce
w Wielkim Finale 55 Turnieju Piłkarskiego o „Złotą Piłkę” na stadionie Legii Warszawa.
349 Weronika Kopeć
Zuzanna Bal
3 GIM.
2 GIM.
Finalistki
Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego
350 Maksym Bedyński
Weronika Kopeć
3 GIM.
3 GIM.
Finaliści
Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego
351 Weronika Kopeć
Zuzanna Bal
3 GIM.
2 GIM.
Laureatki
Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego
352

EGZAMIN GIMNAZJALNY  2015/2016 (wyniki w %)

 część humanistyczna – J. Polski
VARSOVIA              Mokotów
84,3%           77,1%

część historyczna – Historia

VARSOVIA              Mokotów
75%                     64,7%

część matematyczna – Matematyka
VARSOVIA              Mokotów
65,8%             58,7%

część przyrodnicza –   Przyroda
VARSOVIA              Mokotów
63,4%                58,8%

Język obcy J. angielski – Podstawowy
VARSOVIA              Mokotów
93%                       78,7%

Język obcy J. angielski – Rozszerzony
VARSOVIA              Mokotów
85,4%                    63,8%

SPRAWDZIANU PO 6 – KLASIE2015/2016 (wyniki w %)

część humanistyczna – J. PolskiVARSOVIA –

   85,3
 Mazowsze   73,3   część matematyczna – Matematyka

VARSOVIA – 84,2
  Mazowsze  – 58,4    

Język obcy J. angielski

VARSOVIA – 97
  Mazowsze  – 75    

Język obcy J. rosyjski

VARSOVIA – 100
  Mazowsze  – 75,2    

SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY OPERON 2015/2016 (wyniki w %)

część humanistyczna – J. Polski

VARSOVIA –   92
 Mazowsze   75   Polska – 74

część matematyczna – Matematyka

VARSOVIA – 90
  Mazowsze  – 70     Polska – 68

część przyrodnicza – Przyroda

VARSOVIA – 85
  Mazowsze  – 75     Polska – 75

IBE – SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY (K3) 2015/2016 (wyniki w %)

część humanistyczna – J. Polski

VARSOVIA –   85,75

część matematyczna – Matematyka

VARSOVIA – 85,75

część przyrodnicza – Przyroda

VARSOVIA – 72,75

  • Lp.

    Imię i Nazwisko

    Klasa

    Osiągnięcie

     

    Piotr Nastaj

    IV L.O.

    Finalista
    Olimpiady Języka Niemieckiego.

     

    Kuba Domalik

    IV L.O.

    Najlepsza praca maturalna z języka polskiego
    w Polsce w 2000 r.
    Pierwsza nagroda Prezesa Rady Ministrów.

    1

    Patrycja Kisielińska

    III L.O.

    Laureatka Olimpiady Filozoficznej,
     jedna z dwóch reprezentantek Polski

    w Ogólnoświatowym Finale Olimpiady Filozoficznej w Tokio,
    gdzie Patrycja zajęła 7 miejsce.

    2

    Marcin Karpowicz

    IV L.O.

    Finalista
    Olimpiady Języka Angielskiego

    3

    Peter Obradovič

    III GIM.

    Laureat
    Olimpiady Języka Niemieckiego

    4

    Paweł Gawryś

    III GIM.

    Dyplom kategorii dobry
    w „Kangurze”

    5

    Ula Brzostyńska

    II GIM.

    Wyróżnienie
    w konkursie
    „Zapomniane historie ludzkich dramatów”

    6

    Michał Szymczak

    II GIM.

    5 miejsce
    Etap dzielnicowy Olimpiady Języka Angielskiego

    7

    Małgosia Kołek

    III GIM.

    8 miejsce
    Etap dzielnicowy Olimpiady Języka Angielskiego

    8

    Ania Kołek

    III GIM.

    9 miejsce
    Etap dzielnicowy Olimpiady Języka Angielskiego

    9

    Monika Radecka,

    Martyna Książek

    I GIM.

    2 miejsce

    w Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

    10

    Karolina Kubikowska

    I GIM.

    3 miejsce

    w Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

    11

    Piotr Sokołowski

    I GIM.

    Wyróżnienie

    w Konkursie Plastycznym

    „Nasza Ziemia Nasze Jutro”

    Organizator – RICOH POLSKA

    12

    Średni wynik sprawdzianu

    po VI klasie

    6 PODST.

    36,4 pkt. (40 pkt. max.)

    13

    Julia Malska

     

    6 PODST.

    1 miejsce

    Etap dzielnicowy Olimpiady

    Języka Angielskiego

    14

    Ania Sułecka

    6 PODST.

    2 miejsce

    etap dzielnicowy Olimpiady

    Języka Angielskiego

    15

    Krzysztof Telejko

    6 PODST.

    2 miejsce

    etap dzielnicowy Olimpiady

    Języka Angielskiego

    16

    Ania Chrabota

    Krzysztof Lis

    Julian Barszczewski

    Agnieszka Pytlewska

    Mikołaj Mroziński

    4 PODST.

    3 PODST.

    4 PODST.

    4 PODST.

    3 PODST.

    Dyplom kategorii bardzo dobry

    w „Kangurze”

    17

    Marta Karbowska

    Piotr Białach

    Adam Zalewski

    Paweł Muniak

    Andrzej Sułecki

    4 PODST.

    5 PODST.

    3 PODST.

    4 PODST.

    3 PODST.

    Dyplom kategorii dobry

    w „Kangurze”

    18

    Kasia Gojny

    5 PODST.

    Liczne miejsca „na podium”

    w konkursach i zawodach tańca towarzyskiego

    19

    Bartosz Banasik

    1 PODST.

    I miejsce

    w programie „Od Przedszkola do Opola”

    20

    Kasia Gojny

    5 PODST.

    VIII miejsce

    w Mistrzostwach Warszawy w Szachach

    21

    Michał Gosławski

    4 PODST.

    III miejsce

    w Turnieju Szachowym Juniorów – Warszawa

    22

    Michał Gosławski

    4 PODST.

    VI miejsce

    w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza

    Szkół Podstawowych

    23

    Linda Czerniawska

    Julia Malska

    6 PODST.

    Wyróżnienie

    w Konkursie Plastycznym

    „Nasza Ziemia Nasze Jutro”

    Organizator – RICOH POLSKA

    24

    Reprezentacja szkoły podstawowej

    w piłkę nożną

    I miejsca

    w Turnieju Warszawskim w Piłkę Nożną

    dla szkół niepublicznych

    25

    Reprezentacja szkoły podstawowej w jeździe szybkiej na lodzie

    I miejsce

    w klasyfikacji generalnej „Czwartków Łyżwiarskich”

    (zdobyto 1/3 wszystkich medali)

    26

    Barbara Andrzejewska

    2 PODST.

    I miejsce

    w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

    27

    Maja Zalewska

    2 PODST.

    II miejsce

    w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

    28

    Gabrysia Pawlicka

    3 PODST.

    II miejsce

    w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

    29

    Jan Polisiak

    3 PODST.

    II miejsce

    w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

    30

    Maks Jerschina

    4 PODST.

    II miejsce

    w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

    31

    Kamila Kulczyk

    4 PODST.

    II miejsce

    w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

    32

    Katarzyna Seidel

    4 PODST.

    III miejsce

    w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

    33

    Piotr Gawryś

    4 PODST.

    III miejsce

    w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

    34

    Elżbieta Krawczykowska

    5 PODST.

    I miejsce

    w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

    35

    Dorota Świerczewska

    6 PODST.

    III miejsce

    w 7 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

    36

    Reprezentacja szkoły podstawowej w biegach sztafetowych

    II miejsce

    wśród szkół Podstawowych w 2002

    37

    Szkoła Podstawowa

    8 miejsce

    na Zimowych Igrzyskach Szkół

    w Zakopanem

    38

    Zuzanna Bocian

    4 PODST.

    Srebrny medal

    w snowboardzie

    na Zimowych Igrzyskach Szkół

    w Zakopanem

    39

    Piotr Norwa

    3 PODST.

    Srebrny medal

    w jeździe szybkiej na lodzie

    na Zimowych Igrzyskach Szkół

    w Zakopanem

    40

    Piotr Kozielski

    Marek Kubikowski

    Barbara Raabe

    IV L.O.

    III L.O.

    III L.O.

    II – etap Olimpiady Języka Angielskiego

    41

    Patrycja Kisielińska

    III L.O.

    W roku 2003 laureatka Olimpiady Języka Angielskiego

    42

    Anna Papińska
    Mateusz Wawrzyniuk

    III GIM.

    II stopień zawodów
    Konkursu Matematycznego

    43

    Blanka Banasik
    Anna Papińska
    Karolina Wróbel
    Konrad Adamczyk
    Mateusz Wawrzyniuk
    Mateusz Witkowski

    III GIM.

    II stopień zawodów
    Konkursu Polnistycznego

    44

    Patrycja Kisielińska

    IV L.O.

    Stypendystka
    Prezesa Rady Ministrów R.P.

    45

    Ewa Rodzik

    1 PODST.

    III Ogólnowarszawskie
    Zawody Pływackie Szkół Podst.
    i Gimn. w Józefowie
    I miejsce na 25m. techn. dow.

    46

    Alek Lutomski

    1 PODST.

    III Ogólnowarszawskie
    Zawody Pływackie Szkół Podst.
    i Gimn. w Józefowie
    II miejsce na 25m. techn. dow.

    47

    Zina Wolska

    1 PODST.

    III Ogólnowarszawskie
    Zawody Pływackie Szkół Podst.
    i Gimn. w Józefowie
    IV miejsce na 25m. techn. dow.

    48

    Julia Różycka

    1 PODST.

    III Ogólnowarszawskie
    Zawody Pływackie Szkół Podst.
    i Gimn. w Józefowie
    V miejsce na 25m. techn. dow.

    49

    Natalia Pikulska

    6 PODST.

    III Ogólnowarszawskie
    Zawody Pływackie Szkół Podst.
    i Gimn. w Józefowie
    II miejsce na 100m. st. grzbiet.
    II miejsce na 100m. st. dow.

    50

    Tomasz Sosnowski

    II GIM.

    II etap
    Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

    51

    Konrad Żochowski

    II GIM.

    II etap
    Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

    52

    Szkoła Podstawowa
    Gimnazjum Liceum

    Zebrano 10 500 zł
    na Dom Dziecka w „Julinie”
    w szkolnej aukcji
    własnych prac i obrazów

    53

    Anna Papińska

    Karolina Wróbel

    Damian Frączkiewicz

    III GIM.

    III GIM.

    II GIM.

    II etap Konkursu Języka Niemieckiego dla Warszawskich Gimnazjów

    54

    Paulina Zabokrzycka

    6 PODST.

    Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Poezji Katolickiej

    55

    Michał Bartczak

    Mateusz Wawrzyniuk

    Konrad Adamczyk

    Przemysław Molik

    I GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    II etap Konkursu Informatycznego dla Warszawskich Gimnazjów

    56

    Kamil Celiński

    Krzysztof Lis

    Paulina Zabokrzycka

    Mikołaj Mroziński

    4 PODST.

    5 PODST.

    6 PODST.

    5 PODST.

    II etap Konkursu Języka Angielskiego dla Warszawskich Szkół Podst.

    57

    Tomasz Sosnowski

    II GIM.

    Finalista II Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

    58

    17 uczniów

    (10 ocen b. dobrych

    i 7 ocen dobrych)

    III GIM.

    Certyfikat Językowy „Kompetenz in Deutsh” zorganizowany przez Österreich Institut

    59

    Mateusz Wawrzyniuk

    Konrad Adamczyk

    Przemysław Molik

    III GIM.

    Finał Konkursu Informatycznego dla Warszawskich Gimnazjów

    60

    Anna Papińska

    Karolina Wróbel

    Damian Frączkiewicz

    III GIM.

    Finał Konkursu Języka Niemieckiego dla Warszawskich Gimnazjów

    61

    Szkoła Podstawowa

    I miejsce

    w klasyfikacji generalnej

    w 8 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

    62

    Julia Krakowiak

    4 PODST.

    II miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

    63

    Paulina Zabokrzycka

    Krzysztof Lis

    Mikołaj Mroziński

    Kamil Celiński

    6 PODST.

    5 PODST.

    5 PODST.

    4 PODST.

    Finaliści Konkursu Języka Angielskiego dla Warszawskich Szkół Podst.

    64

    Patrycja Kisielińska

    IV L.O.

    Finalistka Olimpiady Języka Angielskiego

    65

    Karolina Kubikowska

    Przemysław Molik

    III GIM.

    Wyróżnienie

    w Konkursie Plastycznym

    „Powstanie Warszawskie”

    66

    Małgorzata Jastrzębska

    III GIM.

    II-miejsce

    w Konkursie Recytatorskim

    „Powstanie Warszawskie”

    67

    Gaweł Kesler

    4 PODST.

    Laureat

    Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR”

    68

    Mateusz Witkowski

    III GIM.

    Wyróżnienie

    w Konkursie Recytatorskim

    „Warszawska Syrenka”

    69

    Bartosz Banasik

    Juli Krakowiak

    3 PODST.

    4 PODST.

    Nagroda I stopnia

    w Konkursie Recytatorskim

    „Warszawska Syrenka”

    70

    Katarzyna Dobrowolska

    4 PODST.

    Nagroda III stopnia

    w Konkursie Recytatorskim

    „Warszawska Syrenka”

    71

    Dorota Świerczewska Julian Barszczewski

    Marta Karbowska

    Jerzy Chełchowski

    Rafał Kruszka

    II GIM.

    6 PODST.

    6 PODST.

    4 PODST.

    4 PODST.

    Wyróżnienie

    w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”

    72

    Marcin Janeczko

    Maciej Karbowski

    Maja Zalewska

    Aleksandra Adamiak

    Barbara Andrzejewska

    Krzysztof Brejwo

    Krzysztof Reszke

    Łukasz Zaparucha

    Krzysztof Lis

    Adam Zalewski

    3 PODST.

    3 PODST.

    4 PODST.

    4 PODST.

    4 PODST.

    4 PODST.

    4 PODST.

    4 PODST.

    5 PODST.

    5 PODST.

    Bardzo Dobry

    w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”

    73

    Weronika Musiał

    Basia Andrzejewska

    4 PODST.

    4 PODST.

    Wyróżnienie

    w Konkursie Plastycznym „Dominik”

    74

    Patrycja Kisielińska

    IV L.O.

    II miejsce

    w Olimpiadzie Języka Angielskiego

    75

    Tomasz Sosnowski

    II GIM.

    Laureat

    II Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

    76

    Średni wynik sprawdzianu

    po VI klasie

    6 PODST.

    33,12 pkt. (40 pkt. max.)

    77

    Średni wynik

    EGZAMINU

    GIMNAZJALNEGO

    III GIM.

    75,07 pkt. (100 pkt. max.)

    78

    Marek Siarkowicz

    I GIM.

    II -ETAP

    Konkursu Informatycznego „LOGIA”

    dla Warszawskich Gimnazjów

    79

    Małgorzata Paluszyńska

    III LIC.

    II -ETAP

    Olimpiady Języka Angielskiego

    80

    Dorota Świerczewska

    III GIM.

    II -ETAP

    Konkursu Chemicznego

    i Konkursu Matematycznego

    dla Warszawskich Gimnazjów

    81

    Sosnowski Tomasz

    Żochowski Konrad

    III GIM.

    II -ETAP

    Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

    82

    Claudia Szczerbińska

    Krzysztof Lis

    Paweł Rachelski

    Marta Szczepaniak

    Mikołaj Mroziński

    Krzysztof Orfinger

    Magdalena Zemła

    Piotr Norwa

    Wojciech Sikora

    Adam Zalewski

    Mateusz Topolski

    Paweł Norwa

    Magda Nowicka

    Stanisław Trząski

    Patryk Czekaj

    Paulina Karlicka

    Jacek Perżyło

    Gabriela Pawlicka

     

     

    4 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

     

     

    2 miejsce w Polsce

    6 miejsce w Polsce

    9 miejsce w Polsce

    15 miejsce w Polsce

    16 miejsce w Polsce

    17 miejsce w Polsce

    18 miejsce w Polsce

    20 miejsce w Polsce

    22 miejsce w Polsce

    22 miejsce w Polsce

    23 miejsce w Polsce

    24 miejsce w Polsce

    29 miejsce w Polsce

    29 miejsce w Polsce

    30 miejsce w Polsce

    32 miejsce w Polsce

    33 miejsce w Polsce

    43 miejsce w Polsce

    w Ogólnopolskim Konkursie

    Języka Niemieckiego organizowanym

    przez Centrum Edukacji Szkolnej

    83

    Aleksandra Adamiak

    Robert Tan

    5 PODST.

    5 PODST.

    II miejsce

    w Konkursie Ortograficznym CORRIDA

    85

    Orfinger Krzysztof

    Nowicka Magda

    Karlicka Paulina

    Pawlicka Gabriela

    Szczepaniak Marta

    Perżyło Jacek

    Mroziński Mikołaj

    Rachelski Paweł

    Szczerbińska Claudia

    Topolski Mateusz

    Lis Krzysztof

    Zemła Magdalena

    Miller Ewa

    Zagalska Teresa

    Dzikiewicz Monika

    Frankel Marta

    Frączkiewicz Damian

    Konaszewska Marta

    Puczyńska Anna

    Hyżewicz Anna

    Jastrzębska Zofia

    Świerczewska Dorota

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    4 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    GIM.III

    GIM.III

    GIM.III

    GIM.III

    GIM.III

    GIM.III

    GIM.III

    GIM.III

    GIM.III

    GIM.III

    GIM.III

    Uzyskali

    Certyfikat z Języka Niemieckiego ÖSTERREICH INSTITUT WARSZAWA

    86

    Krzysztof Lis

    Kamil Celiński

    6 PODST.

    5 PODST.

    Finaliści Konkursu Języka Angielskiego dla warszawskich szkół podstawowych

    87

    Ewa Miller

    Marta Konaszewska

    Damian Frączkiewicz

    GIM.III

    GIM.III

    GIM.III

    Finaliści Konkursu Języka Niemieckiego dla warszawskich szkół gimnazjalnych

    88

    Marcin Patterson

    GIM.III

    Finalista Konkursu Języka Angielskiego dla warszawskich szkół gimnazjalnych

    89

    Adam Zalewski

    6 PODST.

    Laureat Konkursu Matematycznego „Meridian”

    90

    Julia Krakowiak

    5 PODST.

    I miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

    91

    Ola Paciorek

    Piotr Bylica

    Michał Szczepański

    5 PODST.

    5 PODST.

    GIM.III

    III miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

    92

    Szkoła Podstawowa

     

    III miejsce

    w klasyfikacji generalnej

    w 9 edycji Czwartków Łyżwiarskich „Stegny”

    93

    Zina Wolska

    Kasia Al-Abbas

    Jan Zalicki

    Jan Polisiak

    Dorota Świerczewska

     

    2 PODST.

    2 PODST.

    3 PODST.

    6 PODST.

    GIM.III

     

    Nagroda I stopnia

    Nagroda III stopnia

    Nagroda II stopnia

    Nagroda III stopnia

    Nagroda III stopnia

    w Konkursie Recytatorskim

    „Warszawska Syrenka”

    94

    Agnieszka Lityńska

    Katarzyna Gojny

    Michał Szczepaniak

    Agnieszka Mykowiecka

    GIM.II

    GIM.II

    GIM.II

    GIM.II

    5 miejsce

    9 miejsce

    9 miejsce

    10 miejsce

    w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

    95

    Ola Kiełczewska

    Łukasz Dróżdż

    L.O. II

    GIM. III

    Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”

    Wyróżnienia Indywidualne

    96

    Łukasz Dróżdż

    Łukasz Muniak

    Piotr Nowak

    Konrad Żochowski

    Michał Szczepański

    GIM. III

    GIM. III

    GIM. III

    GIM. III

    GIM. III

    Uzyskali

    Certyfikat ECDL

    (EUROPEAN COMPUTER

    DRIVING LICENCE)

    97

    Kamil Celiński

    5 PODST.

    Brązowy medal na drugiej szachownicy

    Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w roku 2003

    98

    Michał Gosławski

    Kamil Celiński

    Gaweł Kesler

    Marta Banaszek

    4 PODST.

    4 PODST.

    4 PODST.

    4 PODST.

    10 miejsce drużynowo (na 70 drużyn)

    w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych w roku 2003

    99

    Kamil Celiński

    Gaweł Kesler

    Michał Zadworny

    Alina Kornienko

    5 PODST.

    5 PODST.

    5 PODST.

    5 PODST.

    11 miejsce drużynowo (na 70 drużyn)

    w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych w 2004 roku

    100

    Victor den Haan

    Goszczyńska Agata

    Banaszek Marta

    Bielska Karolina

    Mierzejewski August

    Różycka Julia

    Grzesiuk Maciej

    Hińcz Julia

    Obuchowicz Zuzanna

    Rodzik Ewa

    Buriak Marta

    Bursig Basia

    Kalisz Kasia

    Bonder Kamila

    Dzwonkowska Ola

    Kiersztan Olga

    Krawczak Maciej

    Łopaciuk Szymon

    Antoń Józefina

    3 PODST.

    3 PODST.

    3 PODST.

    3 PODST.

    3 PODST.

    2 PODST.

    2 PODST.

    2 PODST.

    2 PODST.

    2 PODST.

    3 PODST.

    3 PODST.

    3 PODST.

    3 PODST.

    2 PODST.

    3 PODST.

    2 PODST.

    2 PODST.

    2 PODST.

    8 miejsce w Polsce

    9 miejsce w Polsce

    10 miejsce w Polsce

    10 miejsce w Polsce

    10 miejsce w Polsce

    10 miejsce w Polsce

    11 miejsce w Polsce

    11 miejsce w Polsce

    11 miejsce w Polsce

    11 miejsce w Polsce

    12 miejsce w Polsce

    13 miejsce w Polsce

    13 miejsce w Polsce

    14 miejsce w Polsce

    14 miejsce w Polsce

    14 miejsce w Polsce

    14 miejsce w Polsce

    15 miejsce w Polsce

    16 miejsce w Polsce

    Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny

    Klas I-III dla Szkół Podstawowych

    101

    Szkoła Podstawowa

    17 Miejsce (na 95 szkół)

    w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym dla Szkół Podstawowych

    102

    Krzysztof Lis

    6 PODST.

    I miejsce w Konkursie Języka Angielskiego dla warszawskich szkół podstawowych

    103

    Marta Konaszewska

    GIM. III

    I I miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla warszawskich gimnazjów

    104

    Średni wynik sprawdzianu

    po VI klasie

    6 PODST.

    35,56 pkt. (40 pkt. max.)

    105

    Gaweł Kesler

    Adam Zalewski

    Krzysztof Lis

    Magda Nowicka

    Marcin Janeczko

    Mikołaj Mroziński

    Barbara Andrzejewska

    Ada Wrońska

    Michał Paczkowski

    Maciej Karbowski

    5 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    5 PODST.

    6 PODST.

    5 PODST.

    5 PODST.

    4 PODST.

    4 PODST.

    Laureat

    Laureat

    Bardzo dobry

    Bardzo dobry

    Bardzo dobry

    Wyróżnienie

    Wyróżnienie

    Wyróżnienie

    Wyróżnienie

    Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR”

    106

    Michał Szczepański

    Konrad Żochowski

    GIM.III

    GIM.III

    Wyróżnienie

    Wyróżnienie

    Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR”

    107

    Monika Dzikiewicz

    GIM.III

    Certyfikat ECDL (EUROPEAN
    COMPUTER DRIVING LICENCE)

    108

    Kinga Gawrysiak

    Magda Stanisławska

    5 PODST.

    5 PODST.

    Prace zostały zakwalifikowane do Finału Światowego VI Międzynarodowego Konkursu Kartograficznego w Hiszpanii

    109

    Beata Zadworna

    Ola Paciorek

    Ola Adamiak

    5 PODST.

    5 PODST.

    5 PODST.

    Wyróżnienie i nagrody

    w VI Międzynarodowym Konkursie Kartograficznym

    „Wiele Narodów – Jeden Świat”

    110

    Średni wynik

    EGZAMINU

    GIMNAZJALNEGO

    III GIM.

    80,05 pkt. (100 pkt. max.)

    111

    Olek Szyller-Szymanek

    Zosia Kochaniak

    Zuzanna Obuchowicz

    Michał Kurak

    Marta Lipińska

    Maciek Grzesiuk

    Anita Kołoszyn-Zalewska

    Agnieszka Piotrowska

    Karolina Wojtkiewicz

    3 PODST.

    3 PODST.

    2 PODST.

    3 PODST.

    3 PODST.

    3 PODST.

    3 PODST.

    2 PODST.

    2 PODST.

    Laureaci

    35 – edycji Międzynarodowego

    Konkursu Plastycznego dla dzieci

    112

    Zina Wolska

    Michał Bartos

    3 PODST.

    3 PODST.

    Wyróżnienie specjalne

    w 35 – edycji Międzynarodowego

    Konkursu Plastycznego dla dzieci

    113

    Agnieszka Lityńska

    Kasia Gojny

    Michał Krajewski

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    II etap Konkursu Biologicznego
    dla Gimnazjów

    114

    Michał Kiełbasiński

    Marta Skuza

    III L.O.

    III L.O.

    II etap Olimpiady Wiedzy o Polsce
    i Świecie Współczesnym dla Liceów

    115

    Michał Krajewski

    Agnieszka Lityńska

    III GIM.

    III GIM.

    II etap Konkursu Języka Polskiego
    dla Gimnazjów

    116

    Michał Krajewski

    Michał Zamencki

    III GIM.

    III GIM.

    II etap Konkursu Historycznego
    dla Gimnazjów

    117

    Ola Adamiak

    Magda Stanisławska

    Beata Zadworna

    Kinga Gawrysiak

    Ola Paciorek

    Kuba Wellman

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    II etap Konkursu Języka Polskiego
    dla Szkół Podstawowych

    118

    Jerzy Chełchowski

    6 PODST.

    II etap Konkursu Matematycznego
    dla Szkół Podstawowych

    119

    Beata Zadworna

    Sebastian Malec

    Jakub Malec

    Kamil Celiński

    6 PODST.

    6 PODST.

    4 PODST.

    6 PODST.

    IV miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Szachach

    120

    Kamil Celiński

    6 PODST.

    I miejsce na drugiej szachownicy

    w Drużynowych Mistrzostwach

    Szkół Podstawowych w Szachach

    121

    Katarzyna Gojny

    Agnieszka Lityńska

    Michał Szczepaniak

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    Regionalny etap IV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
    dla gimnazjalistów

    122

    Agnieszka Lityńska

    III GIM.

    III etap Konkursu Języka Polskiego
    dla Gimnazjów

    123

    Jaś Zalicki

    2 PODST.

    Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Zimowe zabawy rodzinne”

    124

    Katarzyna Gojny

    Krzysztof Lis

    Marcin Steć

    III GIM.

    I GIM.

    III GIM.

    Finaliści

    Konkursu Języka Angielskiego
    dla Gimnazjów

    125

    Kamil Celiński

    Aleksandra Paciorek

    6 PODST.

    6 PODST.

    Finaliści

    Konkursu Języka Angielskiego
    dla Szkół Podstawowych

    126

    Katarzyna Gojny

    Agnieszka Lityńska

    III GIM.

    III GIM.

    Finaliści

    Konkursu Języka Niemieckiego
    dla Gimnazjów

    127

    Agnieszka Lityńska

    III GIM.

    Laureatka

    Konkursu Polonistycznego
    Dla Uczniów Gimnazjów Woj. Mazowieckiego

    128

    Adamiak Aleksandra

    Andrzejweska Barbara

    Bylica Piotr

    Celiński Kamil

    Gawrysiak Kinga

    Kesler Gaweł

    Krakowiak Julia

    Krzuszka Rafał

    Malec Jakub

    Musiał Weronika

    Paciorek Aleksandra

    Reszke Krzysztof

    Stanisławska Magdalena

    Szczepek Małgorzata

    Wellman Jakub

    Zadworna Beata

    Zalewska Maja

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    Uzyskali

    Certyfikat z Języka Niemieckiego

    Kompetenz In Deutsch – I

    129

    Gojny Katarzyna

    Kiełbasiński Mateusz

    Kijok Agata

    Krajewski Michał

    Lityńska Agnieszka

    Lutomska Aleksandra

    Mykowiecka Agnieszka

    Partyka Aleksander

    Steć Marcin

    Syryczyński Michał

    Szczerbińska Claudia

    Tymiński Mikołaj

    Warzocha Maja

    Zamencki Michał

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    IV PODST.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    Uzyskali

    Certyfikat z Języka Niemieckiego

    Kompetenz In Deutsch – II

    130

    Drużyna szachowa

    SZKOŁA PODSTAWOWA

    I miejsce

    w Turnieju Chłopców o Mistrzostwo Mokotowa 2005/06

    131

    Kamil Celiński

    6 PODST.

    Zwycięzca

    Konkursu Języka Angielskiego
    dla Szkół Podstawowych

    132

    Krzysztof Lis

    I GIM.

    Zwycięzca

    Konkursu Języka Angielskiego
    dla Gimnazjów

    133

    Katarzyna Gojny

    III GIM.

    III-miejce

    w Konkursie Języka Angielskiego
    dla Gimazjów

     

    II – miejsce
    w dzielnicowym konkursie plastycznym
    ”Powstanie Warszawskie – ocalić od zapomnienia”

    134

    Marcin Steć

    III GIM.

    Finalista

    Konkursu Języka Angielskiego
    dla Gimazjów

    135

    Katarzyna Gojny

    III GIM.

    II-miejce

    w Konkursie Języka Niemieckiego
    dla Gimazjów

    136

    Agnieszka Lityńska

    III GIM.

    Finalistka

    Konkursu Języka Niemieckiego
    dla Gimazjów

    137

    Julia Różycka

    3 PODST.

    I-miejsce w 2 etapie

    Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „Liczydełko 2006”

    138

    Łukasz Domański

    3 PODST.

    8-miejsce w 2 etapie

    Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „Liczydełko 2006”

    130

    Szymon Łopaciuk

    3 PODST.

    I2-miejsce w 2 etapie

    Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „Liczydełko 2006”

    140

    Victor den Haan

    Karolina Kubikowska

    4 PODST.

    L.O. II

    Dyplom

    w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

    141

    Kamil Celiński

    Paweł Smolarz

    Mateusz Madejski

    Marcin Dąbrowski

    Kamil Kołaciński

    6 PODST.

    4 PODST.

    4 PODST.

    4 PODST.

    I GIM.

    Wyróżnienie

    w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

    142

    Sylwia Kwiatkowska

    Krzysztof Lis

    Marta Szczepaniak

    I GIM.

    I GIM.

    I GIM.

    Wyróżnienie

    w Konkursie „Matematyka w sztuce”

    143

    Julia Różycka

    3 PODST.

    I-miejsce
    w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym „Liczydełko 2006”

    143

    Łukasz Domański

    3 PODST.

    8-miejsce
    w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym „Liczydełko 2006”

    144

    Kinga Garbacz

    Jan Sienkiewicz

    Marta Szatkowska

    1 PODST.

    1 PODST.

    1 PODST.

    I, II i III Nagroda w kategorii plastycznej
    w Międzyszkolnym Mokotowskim Konkursie „Brzechwa Dzieciom”

    145

    Katarzyna Al Abbas

    Radost Waszkiewicz

    Gabriela Kasprzyk

    2 PODST.

    2 PODST.

    2 PODST.

    I, II i III Nagroda w kategorii recytatorskiej
    w Międzyszkolnym Mokotowskim Konkursie „Brzechwa Dzieciom”

    146

    Zofia Pawelska

    Łukasz Domański

    Julia Różycka

    Józefina Antoń

    Ewa Rodzik

    3 PODST.

    3 PODST.

    3 PODST.

    3 PODST.

    3 PODST.

    I, I, II, II i III Nagroda w kategorii literackiej
    w Międzyszkolnym Mokotowskim Konkursie „Brzechwa Dzieciom”

    146

    Agata Goszczyńska

    Wojciech Krajewski

    Mikołaj Mroziński

    Ewa Rodzik

    Alicja Sienkiewicz

    5 PODST.

    II GIM.

    II GIM.

    4 PODST.

    III GIM.

    I miejsce

    w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym

    o Laur Królowej Jadwigi

    147

    Kinga Gawrysiak

    I GIM.

    II miejsce

    w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym

    o Laur Królowej Jadwigi

    148

    Krzysztof Lis

    II GIM.

    II etap

    Konkursu Fizycznego

    oraz

    VI miejsce na III szachownicy

    w Drużynowych Szachowych Mistrzostwach

    Mazowsza Gimnazjów

    149

    Piotr Bylica

    I GIM.

    III miejsce na II szachownicy

    w Drużynowych Szachowych Mistrzostwach

    Mazowsza Gimnazjów

    150

    Szachowa drużyna Gimnazjum

    GIM

    X miejsce

    w Drużynowych Szachowych Mistrzostwach

    Mazowsza Gimnazjów

    151

    Sebastian Malec

    5 PODST.

    II miejsce na I szachownicy

    w Drużynowych Mistrzostwach

    Mazowsza Szkół Podstawowych

    152

    Jan Warkocz

    6 PODST.

    II etap

    Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego

    153

    Kinga Gawrysiak

    I GIM.

    II miejsce

    w III Międzyszkolnym Konkursie Literackim

    – kategoria ilustracje do utworu literackiego

    154

    Weronika Musiał

    I GIM.

    III miejsce

    w III Międzyszkolnym Konkursie Literackim

    – kategoria twórczość własna

    155

    Ola Adamiak

    I GIM.

    Wyróżnienie

    w III Międzyszkolnym Konkursie Literackim

    – kategoria twórczość własna

    156

    Krzysztof Lis

    Mikołaj Mroziński

    Mateusz Przełomski

    II GIM.

    II GIM.

    II GIM.

    II etap

    V Ogólnopolskiego Konkurs J. Niemieckiego

    dla Gimnazjalistów

    157

    Paweł Osiński

    Tomasz Chojnacki

    I L.O.

    II etap

    Olimpiady J. Niemieckiego

    158

    Adam Zalewski

    I GIM.

    3 lokata
    w Ogólnopolskim Konkursie

    „ALFIK MATEMATYCZNY 2006”

    159

    Ola Wieczorkiewicz

    4 PODST.

    Laureatka

    (4 miejsce w Polsce i 2 na Mazowszu)

    w Ogólnopolskim Konkursie

    „Alfik Humanistyczny 2006”

    160

    Sebastian Malec

    Basia Krajewska

    5 PODST.

    6 PODST.

    3 lokata (w swojej grupie wiekowej)

    2 lokata (w swojej grupie wiekowej)

    w Ogólnopolskim Konkursie

    „Alfik Humanistyczny 2006”

    161

    Krzysztof Lis

    Mikołaj Mroziński

    II GIM.

    II GIM.

    Finaliści

    V Ogólnopolskiego Konkurs J. Niemieckiego

    dla Gimnazjalistów

    162

    Krzysztof Lis

    Alicja Sienkiewicz

    Mateusz Przełomski

    II GIM.

    III GIM.

    II GIM.

    Finaliści

    Konkursu J. Angielskiego

    dla szkół gimnazjalnych

    163

    Józef Przełomski

    Tomasz Szypuła

    5 PODST.

    6 PODST.

    Finaliści

    Konkursu J. Angielskiego

    dla szkół podstawowych

    164

    Drużyna szkolna

    SZKOŁA PODSTAWOWA

    I miejsce

    w generalnej punktacji

    szkół podstawowych

    w „Łyżwiarskich Czwartkach”

    165

    Bartos Krystyna

    Brydak Karolina

    Cupas Ida

    Giliciński Daniel

    Janeczko Marcin

    Krajewska Barbara

    Łukasik Mateusz

    Nowak Mateusz

    Pietkiewicz Kaja

    Warkocz Jan

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    Uzyskali

    Certyfikat z Języka Niemieckiego

    Kompetenz In Deutsch – I

    166

    Bouamrane Aleksandra

    Goławski Michał

    Kostro Karolina

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    Uzyskali

    Certyfikat z Języka Niemieckiego

    Kompetenz In Deutsch – II

    167

    Kordialik Aleksandra

    Krajewska Natalia

    Cyrzyk Piotr

    Przybył Amelia

    Al Abbas Katarzyna

    Gudejko Antoni

    Ingielewicz Katarzyna

    Kasprzyk Gabriela

    Piotrowska Agnieszka

    Skowroński Patryk

    Sperelakis Angela

    Terlecka Monika

    Rodzik Ewa

    Choińska Maria

    Manowski Wojciech

    Brydak Karolina

    Krajewska Barbara

    Warkocz Jan

    Adamiak Aleksandra

    Gawrysiak Kinga

    Kruszka Rafał

    Krajewski Wojciech

    Lis Krzysztof

    Mroziński Mikołaj

    Zacharewicz Igor

    Zalewski Adam

    Sienkiewicz Alicja

    Frankel Marta

    Szymańska Alicja

    1 PODST.
    1 PODST.
    2 PODST.
    2 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    4 PODST.
    5 PODST.
    5 PODST.
    6 PODST.
    6 PODST.
    6 PODST.
    I GIM.
    I GIM.
    I GIM.
    II GIM.
    II GIM.
    II GIM.
    II GIM.
    II GIM.
    III GIM.
    II L.O.
    II L.O

    II-etap

    III Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego

    „Z poprawną polszczyzną, na co dzień”

    168

    Gabiela Kasprzyk

    Michał Kurak

    Ewa Rodzik

    3 PODST.

    3PODST.

    4 PODST

    Nagrody I-stopnia

    XXX Warszawski Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”

    169

    Krzysztof Lis

    II GIM.

    II- miejsce w

    Konkursie J. Angielskiego

    dla szkół gimnazjalnych

    170

    Alicja Sienkiewicz

    III GIM.

    Laureatka

    Konkursu J. Angielskiego

    dla szkół gimnazjalnych

    171

    Krzysztof Lis

    II GIM.

    Laureat

    Konkursu J. Niemieckiego

    dla szkół gimnazjalnych

    172

    Szkolna Drużyna Szachowa

    PODST.

    Mistrzostwo Mokotowa w Szachach

    173

    Średni wynik sprawdzianu

    po VI klasie

    6 PODST.

    32,53 pkt.

    174

    Radost Waszkiewicz

    3 PODST.

    Laureat

    Międzynarodowego Konkursu Matematycznego

    „Kangur”

    175

    Natali Kiełczewska

     

    Patryk Skowroński

    3 PODST.

    Wyróżnienia

    w

    Międzynarodowym Konkursie Matematycznym

    „Kangur”

    176

    Średni wynik

    EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

    84 pkt. (100 pkt. max.)

    177

    Drużyna szkolna

    SZKOŁA PODSTAWOWA

    I miejsce

    w generalnej punktacji

    szkół podstawowych

    w „Czwartkach Wrotkarskich”

    178

    Jowita Michniowska

    Wojtek Krajewski

    Magda Nowicka

    Michał Kurak

    Wojtek Manowski

    Olga Kersztan

    Ewa Rodzik

    Agata Goszczyńska

    Monika Król

    Marysia Choińska

    I GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    4 PODST.

    5 PODST.

    5 PODST.

    5 PODST.

    5 PODST.

    5 PODST.

    5 PODST.

    Nagroda I-stopnia

    IV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

    „O Laur Królowej Elżbiety”

    179

    Aleksander Nowak

    Natalia Wadzińska

    Magda Stanisławska

    August Mierzejewski

    II GIM.

    II GIM.

    I GIM.

    6 PODST.

    Nagroda II-stopnia

    IV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

    „O Laur Królowej Elżbiety”

    180

    Adam Zalewski

    Radost Waszkiewicz

    III GIM.

    4 PODST.

    Nagroda III-stopnia

    IV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

    „O Laur Królowej Elżbiety”

    181

     

    Adam Zalewski

    Krzysztof Lis

    Magda Nowicka

    Mikołaj Mroziński

     

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    II etap Konkursów Kuratoryjnych:

    Konkurs Biologiczny

    Konkurs Fizyczny i Konkurs Matematyczny

    Konkurs Polonistyczny

    Konkurs Polonistyczny

    182

    Sebastian Malec

    6 PODST.

    III miejsce

    w Mistrzostwach Polski Juniorów

    w szachach szybkich

    183

    Krzysztof Lis

    Adam Zalewski

    III GIM.

    III GIM.

    Finalista Matematycznego i Fizycznego

    Finalista Biologicznego

    Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego

    184

     

     

    Jowita Michniowska

    Wojtek Krajewski

    Mikołaj Mroziński

    Kinga Gawrysiak

    Magda Stanisławska

     

     

    II GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    II GIM.

    II GIM.

    IV Międzyszkolny Konkurs Literacki

    Fundacji „Primus”

    I miejsce – Recytacja

    I miejsce – Czytanie ze zrozumieniem

    II miejsce – Czytanie ze zrozumieniem

    II miejsce – Ilustracja do lektury

    I miejsce – Twórczość Własna

    185

    Sebastian Malec

    6 PODST.

    I miejsce na I szachownicy

    w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza

    Szkół Podstawowych

    185

    Magda Nowicka

    Mikołaj Mroziński

    III GIM.

    III GIM.

    Laureaci Konkursu Języka Polskiego dla gimnazjów

    186

    Paulina Rogowska

    6 PODST.

    II etap Konkursu Języka Polskiego dla szkół podstawowych

    187

    Tomasz Chojnacki

    Adam Wicherek

    II L.O.

    II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego

    188

     

     

    Wojciech Manowski

    Sebastian Malec

    Michał Bylica

    Maria Choińska

     

     

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    6 PODST.

    Konkurs Matematyczny „Alfik 2007”

    dla szkół podstawowych

    95,83% – nagroda

    91,67%

    85,83%

    80,83%

    189

     

     

    Krzysztof Lis

    Jerzy Chełchowski

    Adam Zalewski

    Aleksandra Adfamiak

    Barbara Andrzejewska

    Kacper Walkowiak

    Magdalena Nowicka

     

     

    III GIM.

    II GIM.

    III GIM.

    II GIM.

    I GIM.

    II GIM.

    III GIM.

    Konkurs Matematyczny „Alfik 2007”

    dla szkół gimnazjalnych

    95,83%

    93,33%

    90%

    87,5%

    85%

    84,17%

    80%

    190

    Krzysztof Lis

    Maja Zalewska

    III GIM.

    II GIM.

    Finaliści Konkursu Języka Niemieckiego

    dla gimnazjów

    191

    Mateusz Przełomski

    III GIM.

    Finaliści Konkursu Języka Angielskiego

    dla gimnazjów

    192

    Józef Przełomski

    6 PODST.

    Finaliści Konkursu Języka Angielskiego

    dla szkół podstawowych

    193

    Adam Zalewski

    Magdalena Nowicka

    III GIM.

    III GIM.

    5 miejsce w woj. mazowieckim; 18 w Polsce

    3 lokata

    w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAT 2008

    194

    Sebastian Malec

    6 PODST.

    Laureat

    Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego

    195

    Drużyna szkolna

    SZKOŁA PODSTAWOWA

    III miejsce

    w generalnej punktacji

    szkół podstawowych

    w „Łyżwiarskich Czwartkach”

    196

    Wojciech Manowski

    Adam Zalewski

    6 PODST.

    III GIM.

    Wynik „celujący”

    w Konkursie Matematycznym „Meridian”

    197

    Józef Przełomski

    6 PODST.

    II miejsce w Konkursie Języka Angielskiego

    dla szkół podstawowych

    198

    Krzysztof Lis

    Maja Zalewska

     

    III GIM.

    II GIM.

     

    II miejsce

    III miejsce

    w Konkursie Języka Niemieckiego

    dla gimnazjów

    199

    Mateusz Przełomski

    III GIM.

    III miejsce

    w Konkursie Języka Angielskiego

    dla gimnazjów

    200

    Magda Nowicka

    III GIM.

    Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu
    „Poprawnej Polszczyzny”

    201

    Wojtek Komorowski

    5 PODST.

    I miejsce w Konkursie Literackim
    w kategorii „Ilustracja do Lektur”

    202

    7 miejsce wśród gimnazjów Województwa Mazowieckiego i jako jedyna szkoła niepubliczna
    która w roku szkolnym 2007-2008 wychowała trzech lub więcej laureatów w Konkursach Gimnazjalnych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

    203

    Wojciech Krajewski

    Krzysztof Lis

    Mikołaj Mroziński

    Magda Nowicka

    Mateusz Przełomski

    Piotr Sobolewski

    Igor Zacharewicz

    Adam Zalewski

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    Uzyskali Certyfikat ECDL

    (EUROPEAN COMPUTER DRIVING LICENCE)

    204

    Drużyna szkolna

    SZKOŁA PODSTAWOWA

    I miejsce w Szachowych Mistrzostwach Mokotowa
    w kategorii dziewcząt i chłopców

    205

    Drużyna szkolna

    SZKOŁA PODSTAWOWA

    IV miejsce w finale Turnieju o Złotą Piłkę

    206

    Średni wynik

    EGZAMINU W 6 KLASIE

    33,14 pkt. (40 pkt. max.)

    207

    Średni wynik

    EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

    82,75 pkt. (100 pkt. max.)

    208

    Drużyna szkolna

    SZKOŁA

    PODSTAWOWA

    I miejsce w Czwartkach Wrotkarsich

    dla Szkół Podstawowych

    209

    Ewa Rodzik

    6 PODST.

    Nagroda I-stopnia

    V Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

    „O Laur Królowej Elżbiety”

    210

    Maja Zalewska
    Magda Stanisławska

    III GIM.

    Nagroda I stopnia

    V Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

    „O Laur Królowej Elżbiety”

    211

    Jowita Michniowska

    III GIM.

    Nagroda II-stopnia

    V Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

    „O Laur Królowej Elżbiety”

    212

    Paweł Smolarz

    I GIM.

    Nagroda III-stopnia

    V Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

    „O Laur Królowej Elżbiety”

    213

    Michał Kurak

    5 PODST.

    I miejsce
    w VI Konkursie Poezji Europejskiej
    w kategorii Język Niemiecki

    214

    Maja Zalewska

    Rafał Kruszka

    III GIM.

    III GIM.

    I miejsce

    II miejsce

    w V Międzynarodowym Konkursie Literackim

    w kategorii „Czytanie ze zrozumieniem”

    215

    Jowita Michniowska

    III GIM.

    I miejsce

    w V Międzynarodowym Konkursie Literackim

    w kategorii „Recytacja”

    216

    Weronika Musiał

    Ola Adamiak

    III GIM.

    III GIM.

    III miejsce

    Wyróżnienie

    w V Międzynarodowym Konkursie Literackim

    w kategorii „Twórczość własna”

    217

    Kinga Gawrysiak

    III GIM.

    Wyróżnienie

    w V Międzynarodowym Konkursie Literackim

    w kategorii „Ilustracja do lektur”

    218

    Ewa Rodzik

    6 PODST.

    I miejsce

    w V Międzynarodowym Konkursie Literackim

    w kategorii „Czytanie ze zrozumieniem”

    I miejsce

    w V Międzynarodowym Konkursie Literackim

    w kategorii „Recytacja”

    219

    Aleksandre Kupidłowska

    4 PODST

    I miejsce

    w Konkursie „Korespondent wojenny”

    220

    Rafał Kruszka

    IIIGIM.

    II etap

    Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego

    Intersieć 2008/2009

    221

    Magdalena Stanisławska

    Aleksandra Adamiak

    Barbara Andrzejewska

    Maja Zalewska

    Kacper Walkowiak

    IIIGIM.

    IIIGIM.

    IIIGIM.

    IIIGIM

    IIIGIM

    Etap regionalny

    VII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

    dla Gimnazjów

    222

    Maja Zalewska

    Kacper Walkowiak

    IIIGIM

    IIIGIM

    Etap wojewódzcki

    VII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjów

    223

    Maja Zalewska

    IIIGIM

    Laureat

    Konkursu Fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

    224

    Wojtek Manowski

    IGIM

    9 miejsce w województwie mazowieckim

    w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”

    225

    Magda Stanisławska

    IIIGIM.

    Wyróżnienie II-stopnia

    w XII Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

    „The March Hare”

    226

    Weronika Musiał

    Maja Zalewska

    IIIGIM.

    IIIGIM.

    Wyróżnienie III-stopnia

    w XII Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej

    „The March Hare”

    227

    Paulina Banasik

    4 PODST

    I miejsce w stylu dowolnym na dyst. 50 m.
    I miejsce w stylu zmiennym na dyst. 50 m.
    I miejsce w stylu motylkowym na dyst. 50 m.
    II miejsce w stylu grzbietowym na dyst. 50 m
    w V Mistrzostwach Warszawy
    Szkół Niepublicznych w Pływaniu

    228

    Katarzyna Gojny

    IVL.O.

    Nominowana do nagrody głównej w plebiscycie „Nieprzeciętni” organizowanym przez Polskie Radio Euro.

    229

    Kacper Walkowiak

    IIIGIM.

    Laureat 1 miejsca

    w V Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym

    „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

    230 Ewa Rodzik 6 PODST

    Finalistka

    w V Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym

    „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

    231 Ola Adamiak IIIGIM. III miejsce
    w Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjów
    232 Ola Adamiak IIIGIM. I miejsce
    w Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjów
    233

    Kacper Walkowiak

    Maja Zalewska

    IIIGIM.

    Finaliści
    w VII Ogólnopolskim Konkursie
    Języka Niemieckiego dla Gimnazjów
    234

    Średni wynik

    SPRAWDZIANU po 6 klasie

    31,48 pkt. (40 pkt. max.)

    235 Jowita Michniowska
    Aleksandre Nowak
    Maja Zalewska
    Magda Stanisławska
    Weronika Musiał
    IIIGIM.
    IIIGIM.
    IIIGIM.
    IIIGIM.
    IIIGIM.
    Laureatka
    Finalista
    Finalistka
    Finalistka
    Finalistka
    VII Konkursu Retorycznego dla gimnazjalistów
    236 Oliwia Sobczyk 5 PODST I miejsce na 50 m stylem:
    grzbietowym,
    dowolnym,
    klasycznym,
    motylkowym
    oraz Tytuł Najlepszej Zawodniczki w IV Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych
    237 Oliwia Sobczyk 5 PODST Wyróżnienie
    w VIII Międzynarodowym Konkursie Kartograficznym MAK
    238 Wynik Egzaminu Gimnazjalnego 78,12 pkt. – nasze gimnazjum
    57,59 pkt. – Średnia Krajowa
    60,34 pkt. – Mazowsze
    67,50 pkt. – Warszawa
    67,52 pkt. – Mokotów
    239 Barbara Andrzejewska
    Piotr Bylica
    Kinga Gawrysiak
    Mateusz Kroczek
    Rafał Kruszka
    Jowita Michniowska
    Aleksandre Nowak
    Krzysztof Reszke
    Kacper Walkowiak
    Maja Zalewska

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    III GIM.

    Uzyskali
    Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych
    ECDL

    (EUROPEAN COMPUTER DRIVING LICENCE)

    240 Kamil Walczak
    Maria Choińska
    Karolina Brydak

    III GIM.
    II GIM.
    III GIM.

    Finaliści V Międzyszkolnego Quizu Realiznawczego
    241 Katarzyna Ingielewicz
    Oliwia Sobczak
    Angela Sperelakis
    Maja Bentke
    Jan Warkocz
    6 PODST
    6 PODST
    6 PODST
    6 PODST
    III GIM.
    II Etap Rejonowy
    Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego
    242 Radost Waszkiewicz
    Patryk Skowroński
    6 PODST
    6 PODST
    II Etap Rejonowy
    Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego
    243 Radost Waszkiewicz
    Michał Molik
    6 PODST
    6 PODST
    II Etap Rejonowy
    Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego
    244 Patryk Kula
    Maja Urban
    III GIM.
    2 PODST
    Finaliści
    Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej
    245 Roksana Gozdowska II GIM. II etap
    Konkursu Filozoficznego dla Gimnazjów
    246 Radost Waszkiewicz 6 PODST. Finalista
    Konkursu Przyrodniczego dla Szkół Podstawowych
    Laureat
    Konkursu Matematycznego dla Szkół Podstawowych
    247 Kasia Ingielewicz 5 PODST. Finalistka
    Konkursu Języka Polskiego
    248 Ariana Siarkiewicz III L.O. II etap
    Olimpiada Języka Angielskiego
    249 Tomek Szypuła III GIM. Finalista
    Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
    250 Natalia Wadzińska II GIM. I miejsce
    w Międzyszkolnym Konkursie Literackim
    251 Mateusz Gryta II GIM. Finalista
    Konkursu Języka Niemieckiego
    dla Gimnazjów – Varsovia
    252 Julia Pedersen 5 PODST. Finalistka
    Konkursu Języka Angielskiego
    dla Szkół Podstawowych – Varsovia
    253 Jan Warkocz
    Kamil Walczak
    III GIM. Finaliści
    Konkursu Języka Angielskiego
    dla Gimnazjów – Varsovia
    254 Leon Blanc
    Aleksy Bernard
    Wojtek Krawczykowski
    2 PODST.
    2 PODST.
    5 PODST.
    I miejsce – narty
    III miejsce – narty
    I miejsce – snowboard
    w Zawodach Narciarsko – Snowboardowych
    o puchar „Kryształowej Kuli” w Mistrzostwach Ursynowa
    255 Leon Blanc
    Michał Dyląg
    Leo Blanc
    Emilia Zakrzewska
    Aleksanda Kordialik
    Wojtek Krawczykowski
    Idzi Blanc
    2 PODST.
    2 PODST.
    2 PODST.
    4 PODST.
    4 PODST.
    5 PODST.
    5 PODST.
    I miejsce – narty
    III miejsce – narty
    III miejsce – snowboard
    V miejsce – narty dziewcząt
    III miejsce – snowboard dziewcząt
    II miejsce – snowboard
    IV miejsce – snowboard
    w Narciarsko – Snowboardowych Mistrzostwach Warszawy
    256 Marysia Choińska II GIM. Finalistka
    w VI Ogólnopolskim Konkursie
    „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
    257

    Adamski Mateusz

    Piotrowski Michał Kordaszewska Gabryiela

    Kordialik Aleksandra

    Chojnacka Weronika

    Kunach Dominik

    Nowak Agnieszka

    Sowiński Michał

     

    2 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    4 PODST.
    4 PODST.
    5 PODST.
    5 PODST.
    6 PODST.
    64p – Kangurek

    87,50p – Maluch 1

    83,75p – Maluch 1

    82,50p – Maluch 2

    80,25p – Maluch 2

    103,75p – Beniamin 1

    102,50p – Beniamin 1

    101,25p – Beniamin 2

    Wszyscy zdobyli wyróżnienia w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”

    258

    Średni wynik

    SPRAWDZIANU po 6 klasie

    33,26 pkt. (40 pkt. max.)

    259 Zosia Mikow 1 PODST. 2 miejsce w Polsce
    w VI Ogólnopolskim Konkursie
    „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
    260 Dominik Kunach
    Przemysław Hepner
    Ignacy Brees
    5 PODST.
    5 PODST.
    4 PODST
    1 miejsce w Polsce
    7 miejsce w Polsce
    8 miejsce w Polsce
    w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy
    o Bitwie pod Grunwaldem
    261 Emilka Pielech
    Jonatan Makaruk
    ZERÓWKA 1
    ZERÓWKA 1
    II miejsce
    VI miejsce
    w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
    „Moje najmilsze chwile spędzone nad wodą”
    262 Amelka Przybył
    Julka Pedersen
    Anna Bylica
    Michał Stadnicki
    6 PODST.
    6 PODST.
    6 PODST.
    6 PODST.
    1 miejsce
    1 miejsce
    3 miejsce
    Wyróżnienie
    w Konkursie Recytatorskim „Jesienny Liść”
    w kategorii język niemiecki
    263 Cezary Gajewski
    Ola Zambrzycka
    6 PODST.
    6 PODST.
    II – etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego
    dla Szkół Podstawowych
    264 Mateusz Gryta
    Paweł Smolarz
    Michał Bylica
    Agata Gośzczyńska
    August Mierzejewski
    III GIM.
    III GIM.
    III GIM.
    III GIM.
    III GIM.
    II – etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego
    dla Gimnazjów
    265 Wojtek Manowski III GIM. II – etap Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego
    dla Gimnazjów
    266 Michał Bylica
    August Mierzejewski
    Mateusz Gryta
    III GIM.
    III GIM.
    III GIM.
    II – etap Kuratoryjnego Konkursu Historycznego
    dla Gimnazjów
    267 Roksana Gozdowska
    August Mierzejewski
    III GIM.
    III GIM.
    II – etap Kuratoryjnego Konkursu Filozoficznego
    dla Gimnazjów
    „W drodze ku mądrości”
    268 Igor Wicherek III L.O. II – etap Olimpiady Języka Niemieckiego
    269 Nelly Sternicki
    Michał Bylica
    Mateusz Gryta
    III GIM.
    III GIM.
    III. GIM.
    Etap Regionalny
    Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów
    270 Julek Kierkowski
    Ola Kaleńska-Jaśkiewicz
    Joanna Dominiewska
    Wojtek Krawczykowski
    1 PODST.
    1 PODST.
    2 PODST.
    6 PODST.
    1 miejsce
    2 miejsce
    3 miejsce
    3 miejsce

    w V Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych

    w Narciarstwie i Snowboardzie

    271 Marta Janeczko
    Paulina Banasik
    Marta Janeczko
    Paulina Banasik
    3 PODST.
    6 PODST.
    3 PODST.
    6 PODST.

    3 miejsce -25m stylem klasycznym
    3 miejsce -50m stylem klasycznym
    2 miejsce -25m stylem klasycznym
    3 miejsce -50m stylem motylkowym

    w Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych w Pływaniu

    272 Michał Bylica
    Norbert Stępień
    Piotr Jodka
    Jan Dróżdż
    III GIM.
    III GIM.
    III. GIM.
    III GIM
    3 miejsce sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym

    w Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych w Pływaniu

    273 Roksana Gozdowska III GIM. Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Filozoficznego
    dla Gimnazjów
    „W drodze ku mądrości”
    274

    Średni wynik

    SPRAWDZIANU po 6 klasie

    Średni wynik

    SPRAWDZIANU TRZECIOKLASISTY

    34,25 pkt. (40 pkt. max)

    część językowa – 93%
    część matematyczna – 97,65%

    275 Michał Łojcha
    Katarzyna Kiełbasińska
    Natalia Jezierska
    I L.O.
    I L.O.
    I L.O.
    1 miejsce w grupie liceów
    2 miejsce w grupie liceów
    3 miejsce w grupie liceów
    w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Reporter”
    276 Piotr Jodko
    Agata Goszczyńska
    Michał Bylica
    III GIM.
    III GIM.
    III. GIM.
    1 miejsce w grupie gimnazjów
    2 miejsce w grupie gimnazjów
    3 miejsce w grupie gimnazjów
    w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Reporter”
    277 Anna Machay
    Maciej Rybicki
    2 PODST.
    2 PODST.
    nagroda II stopnia
    nagroda III stopnia
    w VI Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym
    „O Laur Królowej Elżbiety”.
    278 Ola Kaleńska – Jaśkiewicz 2 PODST. IV miejsce
    w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
    „Moja rodzina na turystycznym szlaku”
    organizowanym przez PTTK
    279 Iva Dujanić 2 PODST. V miejsce na dyst. 25m st.grzbietowym
    w Warszawskiej Lidze Pływackiej
    Szkół Niepublicznych sezon 2011/12
    280 Klara Białasik 6 PODST. II-etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego
    dla Szkół Podstawowych
    281 Constanze Stepan II GIM. II – etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego
    dla Gimnazjów
    282 Piotr Daniel 6 PODST. II – etap Kuratoryjnego Konkursu Logia
    dla Gimnazjów
    II – etap Kuratoryjnego Konkursu MiniLogia
    dla Szkół Podstawowych
    283 Agnieszka Nowak I GIM. II – etap Kuratoryjnego Konkursu Filozoficznego
    dla Gimnazjów
    284 Zuzanna Bal
    Aleksander Kurak
    4 PODST.
    4 PODST.
    4 miejsce
    10 miejsce
    w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Olimpus”
    285 Aleksander Bala
    Aleksandra Chmielewska
    Zuzanna Kosobudzka
    3 PODST.
    4 PODST.
    4 PODST.
    Finaliści
    w Ogólnopolskim Konkursie
    „Z poprawną polszczyzną, na co dzień”
    286 Antoni Sarnecki 3 PODST. Finalista
    w Ogólnopolskim Konkursie „Z ortografią, na co dzień”
    287 Marta Zalicka
    Julia Śliwowska
    2 PODST.
    I GIM.
    Nagroda I stopnia w eliminacjach dzielnicowych
    w Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”
    288 Emilia Zakrzewska
    Ewa Karpowicz
    6 PODST.
    6 PODST.
    II- miejsce w finale
    finalistka
    w Międzyszkolnym Quizie Realioznawczym
    o krajach niemieckojęzycznych
    289 Zuzanna Kosobudzka 4 PODST. Laureatka
    w Ogólnopolskim Konkursie
    „Z poprawną polszczyzną, na co dzień”
    290 Marta Zalicka 2 PODST. Wyróżnienie w kategorii klas 0 – III
    w 35 Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka
    291 15 osób
    8 osób
    12 osób
    5 osób
    3 PODST.
    4 PODST.
    5 PODST.
    1-3 GIM.
    poziom STARTERS
    poziom MOVERS
    poziom FLYERS
    poziom KET
    Certyfikaty z języka angielskiego wydane  na podstawie egzaminów organizowanych w naszych szkołach przez British Council
    292 Ewa Karpowicz
    Marcin Iwaniuk
    Emilka Zakrzewska
    6 PODST.
    6 PODST.
    6 PODST.
    Wszyscy otrzymali ocenę
    sehr gut
    z egzaminu języka niemieckiego KID-1 w Österreich Institut.
    293 OPERON – Wynik Ogólnopolskiego Sprawdzianu Trzecioklasisty część językowa – 90,34%
    część matematyczna – 96,21%
    294

    Wynik  Sprawdzianu po 6 klasie

    32,29 pkt. (40 pkt. max)
    27,35 pkt. – gmina Warszawa Mokotów
    295 Maria Rynkiewicz
    Marta Zalicka
    Iwo  Hachulski
    2 PODST.
    2 PODST.
    4 PODST.
    Nagroda Główna
    Nagroda Główna
    Wyróżnienie
    w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
    296 Iwo Hachulski 4 PODST. 13 miejsce
    w Ogólnopolskim Konkursie Multitest z Matematyki
    297 Iva Dunjanić 2 PODST. 1 miejsce
    w klasyfikacji indywidualnej Ligi Pływackiej Pro Futuro w sezonie 2011/12
    298 Igor Kłakus
    Neo Przesmycki
    Zofia Mikow
    Aleksander Bala
    Tomasz Mikow
    Zofia Bala
    3 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    2 PODST.
    3 PODST.
    Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania
    Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania
    Mistrz Rozwiązywania
    Mistrz Rozwiązywania
    Mistrz rozwiązywania
    Mistrz Rozwiązywania
    Zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowych zawodach Genius Logikus.
    299

    Średni wynik
    SPRAWDZIANU po 6 klasie

    32,29 pkt. (40 pkt. max)

    Średni wynik
    SPRAWDZIANU TRZECIOKLASISTY

    część językowa – 89%
    część matematyczna – 84%
    230 Grzegorz Lejcuś

    Mikołaj Minich

    6 PODST.

    6 PODST.

    I – miejsce
    III- miejsce
    w Biegach przełajowych organizowanych przez Ośrodek „Stegny”
    301 Michał Molik
    Angela Sperelakis
    Maja Bentke
    3 GIM.
    3 GIM.
    3 GIM.
    II – etap
    Kuratoryjnego Konkursu Jeżyka Angielskiego
    dla gimnazjów
    302 Michał Molik 3 GIM. Laureat
    Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego
    303 Karolina Sitnik 2 GIM. I-miejsce
    w Konkursie Realioznawczym Języka Angielskiego
    304 Mikołaj Kaleński-Jaśkiewicz
     
    5 PODST. I-miejsce
    w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego  
    – Multitest z maksymalną liczbą punktów
    305 Zuzanna Bal 5 PODST. III-miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego – Multitest
    306 Aleksander Kurak
    Mikołaj Kaleński-Jaśkiewicz
    5 PODST.
    5 PODST.
     I-miejsce w Konkursie Poezji Europejskiej  – Język Niemiecki (kategoria klasy piąte)
    307 Zuzanna Bal 5 PODST. III-miejsce w Konkursie Poezji Europejskiej – Język Niemiecki (kategoria klasy piąte)
    308 Marysia Kawczyńska
    Weronika Kopeć
    6 PODST.
    6 PODST.
    III-miejsce w Konkursie Poezji Europejskiej – Język Niemiecki (kategoria klasy szóste)
    309 Agnieszka Nowak 2 GIM. II-etap Kuratoryjnego Konkursu Filozoficznego
    310 Adrianna Wojtyna 6 PODST. Laureatka
    w Kuratoryjnym Konkursie Matematycznym.
    311 Marta Zalicka 3 PODST. nagroda
    w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym dla szkół podstawowych „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły”
    312  Iwo Hachulski
    Maja Urban
    5 PODST.
    5 PODST.
    11 miejsce na 8753 uczestników
    16 miejsce na 8753 uczestników
    w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym
    „Klio 2012”   Polskie Symbole Narodowe
    313 Julek Kierkowski
    Asia Dominiewska
    Mikołaj Minich
    Michał Kloska
    3 PODST.
    4 PODST.
    6 PODST.
    2 GIM.
    złote medale
    w Mistrzostwach Szkół Niepublicznych
    w Narciarstwie Alpejskim
    i Sowboardzie
    314 Michał Stadnicki
    Wojtek Krawczykowski
    2 GIM.
    2 GIM.
    srebrne medale
    w Mistrzostwach Szkół Niepublicznych
    w Narciarstwie Alpejskim
    i Sowboardzie
    315 Ignacy Kiełczewski
    Dominik Kunach
    1 GIM.
    2 GIM.
    brązowe medale
    w Mistrzostwach Szkół Niepublicznych
    w Narciarstwie Alpejskim
    i Sowboardzie
    316 Maja Urban
    Julia Śliwowska
    5 PODST.
    2 GIM.
    1 miejsce – Szkoła Podstawowa
    1 miejsce – Gimnazjum
    w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Obcojęzycznej, Język Niemiecki
    317 Julia Śliwowska 2 GIM. 3 miejsce – Gimnazjum
    w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Obcojęzycznej, Język Francuski
    318 Agnieszka Nowak
    Angela Sperelakis
    2 GIM.
    3 GIM.
    1 – miejsce
    3 – miejsce
    w konkursie z języka angielskiego
    „Creative Writer”
    319 Michał Kryska
    Zuzanna Dzierzęcka
    Maria Rynkiewicz
    Zosia Mikow
    Zuzanna Kosobudzka
    Michał Chudzik
    1 PODST.
    3 PODST.
    3 PODST.
    4 PODST.
    5 PODST.
    5 PODST
    Nagroda główna
    Wyróżnienie
    Wyróżnienie
    Wyróżnienie
    Wyróżnienie
    Wyróżnienie
    w VI edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” dla szkół podstawowych
    320

    SPRAWDZIANU po 6 klasie

    31,10 pkt. (40 pkt. max)

    EGZAMIN GIMNAZJALNY  2012/2013 (wyniki w %)

     część humanistyczna – Polski
    VARSOVIA              Mokotów
    86,9                            71,3

    część historyczna – Historia

    VARSOVIA              Mokotów
    77,9                            66,8

    część matematyczna – Matematyka
    VARSOVIA              Mokotów
    73,0                            56,5

    część przyrodnicza –   Przyroda
    VARSOVIA              Mokotów
    77,1                            66,2

    Język obcy J. angielski – Podstawowy
    VARSOVIA              Mokotów
    97,4                            76,4

    Język obcy J. angielski – Rozszerzony
    VARSOVIA              Mokotów
    91,8                            60,7

    Język obcy J. niemiecki – Podstawowy
    VARSOVIA              Mokotów
    100,0                          73,0

    Język obcy J. niemiecki – Rozszerzony
    VARSOVIA              Mokotów
    75,0                            67,1

    SPRAWDZIAN TRZECIKLASISTY 2013 (wyniki w %)

    część humanistyczna – J.Polski
    Cała szkoła – 88,16
       

          Mazowsze   – 66,7     Polska64,6 

    część matematyczna – Matematyka
    Cała szkoła – 86,88

          Mazowsze  – 61,1     Polska – 59,0

    321 Michał Molik
    Antoni Gudejko
    3 GIM.
    3 GIM.
    Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL – Core
    322 Mateusz Adamski 
    Mikołaj Kaleński-Jaśkiewicz  Jakub Kowalski
    6  PODST.
    6  PODST.
    6  PODST.
    II etap
    Kuratoryjnego Konkursu
    z Matematyki dla szkół podstawowych
    323 Mikołaj Kaleński-Jaśkiewicz 6 PODST. II etap
    Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego
    dla szkół podstawowych
    324 Zosia Mikow
    Olek Kurak
    Beata Paleń
    Zuzia Bal
    Mikołaj Kaleński-Jaśkiewicz
    5 PODST.
    6 PODST.
    6 PODST.
    6 PODST.
    6 PODST.
    II etap
    Kuratoryjnego Konkursu
    z Języka Polskiego
    dla szkół podstawowych
    325 Marta Szatkowska
    Ola Zambrzycka
    3 GIM.
    3 GIM.
    II etap
    Kuratoryjnego Konkursu
    z Języka Niemieckiego
    dla szkół gimnazjalnych
    326 Czarek Gajewski
    Michał Stadnicki
    Julia Śliwowska
    Agnieszka Nowak
    3 GIM.
    3 GIM.
    3 GIM.
    3 GIM.
    II etap
    Kuratoryjnego Konkursu
    z Języka Angielskiego
    dla szkół gimnazjalnych
    327 Asia Dominiewska
    Juliusz Kierkowski
    Wojciech Macieszczak
    Ola Michałowska
    Zosia Wilczura
    5 PODST.
    4 PODST.
    4 PODST.
    5 PODST.
    5 PODST.
    puchar i dyplomy
    dla  reprezentacji szkoły
     w Warszawskie Lidze Narciarskiej
    328 Zuzia Bal
    Beata Paleń
    6 PODST.
    6 PODST.
    Finał Kuratoryjnego Konkursu
    Języka Polskiego dla szkół podstawowych
    329 Agnieszka Nowak 3 GIM. Finał Kuratoryjnego Konkursu
    Języka Angielskiego dla szkół gimnazjalnych
    329a Michał Kryska 2 PODST. I-miejsce -nagroda główna
    Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego
    dla szkół podstawowych „Świetlik”
    330 Rafał Izdebski 3 GIM. Etap Wojewódzki Kuratoryjnego Konkursu
    „Losy Żołnierza Polskiego”
    331 Paulina Szymańska 3 L.O. Etap Wojewódzki
    Olimpiady Języka Niemieckiego
    332 Michał Kloska
    Asia Dominiewska
    Przemysław Hepner
    Filip Trojański
    Zosia Wilczura
    Michał Dyląg
    Janek Pawłowski
    3 GIM.
    5 PODST.
    3 GIM.
    6 PODST.
    5 PODST.
    6 PODST.
    3 GIM.
    Złoty medal
    Srebrny medal
    Srebrny medal
    Srebrny medal
    Brązowy medal
    Brązowy medal
    Brązowy medal
    w VIII Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie
    333 Marysia Rynkiewicz
    Iwo Hachulski
    4 PODST.
    6 PODST.
    Złoty medal
    Srebrny medal
    w III Edycji VIII Grand Prix Łomianek
    o Puchar Pro Futuro
    334 Anna Bylica
    Grochowska Gabriela
    Gajewski Cezary
    Pawłowski Jan
    Stadnicki Michał
    Hepner Przemysław
    Kunach Dominik
    3 GIM.
    3 GIM.
    3 GIM.
    3 GIM.
    3 GIM.
    3 GIM.
    3 GIM.
    Uzyskali  zdając 7 egzaminów
    Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych
    ECDL – Core
    335 Zuzia Bal 6 PODST. Finalistka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych
    336 Agnieszka Nowak 3 GIM. Finalistka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego dla Szkół Gimnazjalnych
    337 Krystyna Cybulska
    Tymoteusz Kaczmarek
    1 PODST.
    1 PODST.
    nagroda I – stopnia eliminacje dzielnicowe
    nagroda I – stopnia eliminacje dzielnicowe w Konkursie Recytatorskim  „Warszawska Syrenka”
    338 Jakub Nowakowski       
    Jan Kaliwoda                 
    Marta Zalicka                 
    Nikola Dymowska          
    Zofia Mikow                   Aleksandra Chmielewska       Zuzanna Bal                   
    Karolina Sitnik             
    3 PODST.
    3 PODST.
    4 PODST.
    4 PODST.
    5 PODST.
    6 PODST.
    6 PODST.
    3 GIM.
    Finaliści
    Ogólnopolskiego Konkursu
    „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
    Edycja 2013
    339 Bartosz Kowalski                   Aleksandra Asyngier       3 PODST.
    4 PODST.
    Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu
    „Z ortografią na co dzień”  – Edycja 2013
    340 Rafał Izdebski 3 GIM. Laureat
    Kuratoryjnego Konkursu
    „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
    341

    EGZAMIN GIMNAZJALNY  2013/2014 (wyniki w %)

     część humanistyczna – Polski
    VARSOVIA              Mokotów
    87,4                          74,3

    część historyczna – Historia

    VARSOVIA              Mokotów
    84,2                           67,3

    część matematyczna – Matematyka
    VARSOVIA              Mokotów
    82,5                            58,8

    część przyrodnicza –   Przyroda
    VARSOVIA              Mokotów
    82                            59,9

    Język obcy J. angielski – Podstawowy
    VARSOVIA              Mokotów
    98,5                            81,3

    Język obcy J. angielski – Rozszerzony
    VARSOVIA              Mokotów
    97,3                           66

    SPRAWDZIANU PO 6 – KLASIE

    VARSOVIA – 34,52 pkt. (40 pkt. max)

    Gmina Warszawa-Mokotów –  30,28pkt.
    Powiat m.st. Warszawa – 30,57pkt.
    Województwo Mazowieckie  –  26,98pkt.

    SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY OPERON 2013/2014 (wyniki w %)

    część humanistyczna – J.Polski

    VARSOVIA – 97   
     Mazowsze   81    Polska – 81 

    część matematyczna – Matematyka

    VARSOVIA – 95
      Mazowsze  – 77     Polska – 76

    342 Zosia Mikow 6 PODST. Laureatka
    Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego
    343 Bartek Zawadzki-Pietrzak Kosma Szymanowicz
    Krzysztof Rówiński
    Pola Pankiewicz
    Bartek Kutyma
    Pola Hauzer
    Weronika Kosela
    Aleksandra Dworakowska
    Nikola Dymowska
    Zofia Mikow
    Maja Urban
    2 PODST.
    2 PODST.
    2 PODST.
    2 PODST.
    3 PODST.
    4 PODST.
    4 PODST.
    5 PODST.
    5 PODST.
    6 PODST.
    1 GIM.
    Finaliści
    Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    „Z poprawną polszczyzną, na co dzień”
    Edycja 2015
    344 Krzysztof Rówiński
     Piotr Asyngier  
    Jakub Nowakowski
     Nikola Dymowska
     Zuzanna Bal
    2 PODST.
    2 PODST.
    4 PODST.
    5 PODST.
    1 GIM.
    Finaliści
    Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    „Z ortografią na co dzień”
    Edycja 2015
    345 Paulina Tymińska 5 PODST. 3 miejsce w V edycji i 2 miejsce  IX edycji Grand Prix Łomianek o Puchar PROFUTURO w pływaniu stylem klasycznym w 2014 i 2015 roku.
    346 Szymon Milewski 3 PODST. Nagroda I stopnia
    w Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”- eliminacje dzielnicowe
    347 Krystyna Cybulska 2 PODST. Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”- eliminacje dzielnicowe
    348 Jędrek Miler,
    Maks Wójcik,
    Maks Rudnik,
    Kuba Różański,
    Emil Bargieł,
    Kacper Barańczuk,
    Filip Borowski
    4 PODST.
    4 PODST.
    4 PODST.
    4 PODST.
    4 PODST.
    5 PODST.
    4 PODST.
    wygrana – 1 miejsce
    w Wielkim Finale 55 Turnieju Piłkarskiego o „Złotą Piłkę” na stadionie Legii Warszawa.
    349 Weronika Kopeć
    Zuzanna Bal
    3 GIM.
    2 GIM.
    Finalistki
    Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego
    350 Maksym Bedyński
    Weronika Kopeć
    3 GIM.
    3 GIM.
    Finaliści
    Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego
    351 Weronika Kopeć
    Zuzanna Bal
    3 GIM.
    2 GIM.
    Laureatki
    Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego
    352

    EGZAMIN GIMNAZJALNY  2015/2016 (wyniki w %)

     część humanistyczna – J. Polski
    VARSOVIA              Mokotów
    84,3%           77,1%

    część historyczna – Historia

    VARSOVIA              Mokotów
    75%                     64,7%

    część matematyczna – Matematyka
    VARSOVIA              Mokotów
    65,8%             58,7%

    część przyrodnicza –   Przyroda
    VARSOVIA              Mokotów
    63,4%                58,8%

    Język obcy J. angielski – Podstawowy
    VARSOVIA              Mokotów
    93%                       78,7%

    Język obcy J. angielski – Rozszerzony
    VARSOVIA              Mokotów
    85,4%                    63,8%

    SPRAWDZIANU PO 6 – KLASIE2015/2016 (wyniki w %)

    część humanistyczna – J. Polski

    VARSOVIA –   85,3
     Mazowsze   73,3  

    część matematyczna – Matematyka

    VARSOVIA – 84,2
      Mazowsze  – 58,4    

    Język obcy J. angielski

    VARSOVIA – 97
      Mazowsze  – 75    

    Język obcy J. rosyjski

    VARSOVIA – 100
      Mazowsze  – 75,2    

    SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY OPERON 2015/2016 (wyniki w %)

    część humanistyczna – J. Polski

    VARSOVIA –   92
     Mazowsze   75   Polska – 74

    część matematyczna – Matematyka

    VARSOVIA – 90
      Mazowsze  – 70     Polska – 68

    część przyrodnicza – Przyroda

    VARSOVIA – 85
      Mazowsze  – 75     Polska – 75

    IBE – SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY (K3) 2015/2016 (wyniki w %)

    część humanistyczna – J. Polski

    VARSOVIA –   85,75

    część matematyczna – Matematyka

    VARSOVIA – 85,75

    część przyrodnicza – Przyroda

    VARSOVIA – 72,75