My również wspieramy 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

9 stycznia, 2019

Z radością informujemy, że Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę, aby Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 49, utworzyła Sztab 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W ramach 27. Finału WOŚP, który odbędzie się w dniu 13 stycznia 2019 r. zostanie przeprowadzona publiczna zbiórka pieniężna do puszek kwestarskich przez wolontariuszy.
Celem zbiórki publicznej w dniu 13 stycznia 2019 r. tj. w dniu 27. Finału jest zbieranie środków pieniężnych:
na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Ponadto w dniach 14.01 i 15.01 o godz. 13.40 w ramach 27 finału WOŚP będzie przeprowadzona licytacja: koszulek, smyczy, breloczków, magnesów, kubka, herbaty Lipton oraz mocowań do tablic rejestracyjnych.
Wszystkie licytowane przedmioty posiadają logo 27. Finału WOŚP

Warszawskie Święto Drzewa – Milion Drzew Dla WarszawSzlachetnej PACZKI …ciąg dalszy … :)