Osiągnięcia 2018/2019

  • Imię i Nazwisko

    Klasa

    Osiągnięcia

    Paulina Gąsiorowska

    8 a

    Laureatka
    Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki

    Laureatka
    Konkursu Kuratoryjnego
    z Języka Angielskiego

    Finalistka
    Olimpiady Matematycznej Juniorów

    Laureatka
    Konkursu Kuratoryjnego
    z Języka Polskiego

    Michał Andrzejewski

    9 a

    Laureat
    Konkursu Kuratoryjnego z Fizyki

    Jakub Toroszewski

    8 a

    Finalista
    Konkursu Kuratoryjnego z Chemii

    Michał Lepak

    9 a

    Finalista
    Konkursu Kuratoryjnego
    z Języka Angielskiego

    Finalista
    Konkursu Kuratoryjnego
    z Języka Polskiego

    Alicja Ciesielska

    8 b

    Finalistka
    Konkursu Kuratoryjnego
    z Języka Angielskiego

    Finalistka
    Konkursu Kuratoryjnego z Chemii

    Daniel Nathan

    7 c

    Finalista 
    Konkursu Kuratoryjnego
    z Języka Angielskiego

    Szymon Bielak

    8 d

    Finalista
    Konkursu Kuratoryjnego
    z Matematyki

    Maciek Terlecki

    9 b

    Finalista
    Konkursu Kuratoryjnego
    z Historii

    Amelia Milczarek

    6 b

    – nagroda w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Wakacje (organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze)

    Tymoteusz Pardej

    8a

    Finalista Konkursu Filozoficznego
    “W drodze ku mądrości” 

    Zoja Zawistowska

    3b

    II miejsce w eliminacjach dzielnicowych 42. Konkursu Recytatorskiego ” Warszawska Syrenka”

    Wyniki konkursu fizycznego Lwiatko 

    Znalezione obrazy dla zapytania lwiatkoANDRZEJEWSKI MICHAŁ – punktów 90,00 – zdobyty tytuł  “taon”

    KUNACH ALEKSANDER – punktów 77,50 – zdobyty tytuł  “taon”

     

    Wyniki olimpiady OLIMPUS
    LAUREACI

    Lp.

    Imię i Nazwisko

    Klasa

    Przedmiot

    Miejsce

    Nagroda

     

    Bianca Burrak

    8 SP

    JĘZYK
    NIEMIECKIE

    1

    Grawerowany dyplom laureata 
    Nagroda książkowa

    1.

    Michał Andrzejewski

    3 Gim

    FIZYKA

    7

    Dyplom laureata

    2.

    Szymon Bielak

    8 SP

     

    10

    – II –

    3.

    Maciej Terlecki

    3 Gim

    JĘZYK ANGIELSKI

    5

    Dyplom laureata
    Nagroda książkowa

    4.

    Mikołaj Dźwigało

     

     

    5

    – II –

    5.

    Lena Kamińska

     

     

    5

    – II –

    6.

    Barbara Blank

     

     

    5

    – II –

    7.

    Anna Machay

     

     

    5

    – II –

    8.

    Antonina Nowacka

     

     

    6

    Dyplom laureata

    9.

    Alicja Trojańska

     

     

    7

    – II –

    10.

    Maria Bitner

     

     

    7

    – II –

    11.

    Aleksandra Mąkólska

     

     

    7

    – II –

    12.

    Sławomir Mincewicz

     

     

    7

    – II –

    13.

    Karolina Dziuba

     

     

    7

    – II –

    14.

    Marta Jakubczak

     

     

    9

    – II –

    15.

    Borys Stawowski

     

     

    9

    – II –

    16.

    Michał Andrzejewski

     

     

    9

    – II –

    17.

    Zofia Losse

    7 SP

    JĘZYK ANGIELSKI

    7

    – II –

    18.

    Tomasz Muniak

     

     

    7

    – II –

    19.

    Maks Kotlicki

     

     

    7

    – II –

    20.

    Michał Kryska

     

     

    7

    – II –

    21.

    Mikołaj Dobek

     

     

    7

    – II –

    22.

    Daniel Nathan

     

     

    7

    – II –

    23.

    Matylda Gładysz

     

     

    9

    – II –

    24.

    Helena Łapińska

     

     

    9

    – II –

    25.

    Zofia Miedzik

     

     

    9

    – II –

    26.

    Maria Ogorzałek

     

     

    9

    – II –

    27.

    Bohdan Kulczakowicz

    8 SP

    JĘZYK ANGIELSKI

    2

    Dyplom laureata
    Nagroda książkowa

    28.

    Paulina Skierska

     

     

    4

    – II –

    29.

    Szymon Bielak

     

     

    5

    – II –

    30.

    Alicja Ciesielska

     

     

    5

    – II –

    31.

    Bianca Burrak

     

     

    5

    – II –

    32.

    Paulina Gąsiorowska

     

     

    5

    – II –

    33.

    Klara Baworowska

     

     

    6

    Dyplom laureata

    34.

    Maja Szymańska

     

     

    6

    – II –

    35.

    Tymoteusz Pardej

     

     

    6

    – II –

    36.

    Aleksandra Iwańczyk

     

     

    7

    – II –

    37.

    Antonina Góralska

     

     

    8

    – II –

    38.

    Aleksandra Lejcuś

     

     

    8

    – II –

    39.

    Monika Walasek

     

     

    9

    – II –

    40.

    Julia Stefańska

     

     

    9

    – II –

    41.

    Marta Skrycka

     

     

    9

    – II –

    42.

    Weronika Plata

     

     

    10

    – II –

    43.

    Bartosz Kowalski

     

     

    10

    – II –