Kadra

  • Krzysztof Kolczyński
    Prezes Fundacji Edukacyjnej „Varsovia”
  • Magdalena Pietruszka
    Wiceprezes Fundacji Edukacyjnej „Varsovia”
  • Katarzyna Kabzińska
    Dyrektor Szkoły Podstawowej
    Niepublicznej Nr 49
    oraz
    Liceum Ogólnokształcącego
    Niepublicznego Nr 6
  • Edyta Ćwikła
    Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej ds. nauczania
    w klasach 0 – 3
  • Barabasz Elżbieta
    Język angielski
  • Branicka Marianna
    Wychowanie fizyczne
  • Chudzicka Marta
    Biologia
    Wychowawca klasy 3BLG
  • Dąbrowska Agata
    Edukacja wczesnoszkolna
    Wychowawca klasy 1B
  • Dyrda Sławomira
    Geografia
  • Dzioba Maciej
    Język angielski
  • Elliott John
    Native speaker
  • Finfando Zbigniew
    Matematyka
  • Finfando Joanna
    Muzyka
  • Galas Bogna
    Matematyka
    Wychowawca klasy 5A
  • Gawrońska Joanna
    Wychowanie fizyczne
    Wychowawca klasy 6A
  • Gil Agnieszka
    Chemia
    Wychowawca klasy 3CLG
  • Gronostaj-Barejka Hanna
    Edukacja wczesnoszkolna
    Wychowawca klasy 3A
  • Gomułka Sylwia
    Język polski
  • Jagodzińska Anita
    Język niemiecki
  • Jakimowicz Joanna
    Język angielski
    Wychowawca klasy 3ALG
  • Jastrzębski Paweł
    Fizyka
  • Jaśkiewicz Mirosława
    Matematyka
    Wychowawca klasy 5B
  • Kiejna Katarzyna
    Język rosyjski
    Język angielski
    Wychowawca klasy 8D
  • Koniecka Marta
    Język niemiecki
    Wychowawca klasy 2ALO
  • Korbel Dorota
    Etyka
  • Kosmala Sandra
    Język angielski
  • Kulma Anna
    Język hiszpański
  • Kuźniak Ewa
    Plastyka
  • Krupa Katarzyna
    Edukacja wczesnoszkolna
    Wychowawca klasy 1A
  • Lewandowska-Lepak Agnieszka
    Pedagog szkolny
    Wychowawca klasy 8B
  • Lipczyk - Dąbrowska Anna
    Edukacja wczesnoszkolna
    Wychowawca klasy 2B
  • Łukawska Anna
    Język angielski
  • Majewska - Smith Dominika
    Język angielski
    Wychowawca klasy 7B
  • Marczak Piotr
    Technika
  • Marszałek Piotr
    Informatyka
    Wychowawca klasy 7C
  • Męcina Aneta
    Język niemiecki
  • Mrowiec Katarzyna
    Język polski
  • Niziołek Karol
    Wychowanie fizyczne
  • Nowosielska Barbara
    Religia
  • Pakieła Przemysław
    Język polski
    Wychowawca klasy 3EL
  • Petrajtis Tomasz
    Historia
    Wychowawca klasy 8C
  • Piątkowska Małgorzata
    Język francuski
  • Pielaszek Adam
    Historia
  • Piłka Ewa
    Język francuski
  • Prętczyńska Dominika
    Psycholog
  • Rapacka - Kapera Barbara
    Wychowanie fizyczne
  • Rokicka Joanna
    Język niemiecki
    Wychowawca klasy 4A
  • Siudym Sebastian
    Wychowanie fizyczne
    Wychowawca klasy 6C
  • Słowik Irena
    Matematyka
    Wychowawca klasy 3DL
  • Sobieszek Natalia
    Geografia
  • Stöcker-Sobelman Joanna
    Język hiszpański
  • Szwaja Justyna
    Język angielski
    Wychowawca klasy 1ALO
  • Szewerniak Monika
    Wychowanie przedszkolne
    Wychowawca klasy 0
  • Troczyńska Ewa
    Edukacja wczesnoszkolna
    Wychowawca klasy 2A
  • Urbanowicz Małgorzata
    Wychowanie fizyczne
  • Urbański Andrzej
    Zajęcia komputerowe
  • Wadas Andrzej
    Matematyka
  • Wasilewska Iwona
    Język angielski
  • Wasilewska Aleksandra
    Przyroda
  • Weremiuk Agnieszka
    Historia
    Wychowawca klasy 7A
  • Zawistowska Marta
    Język polski
    Wychowawca klasy 6B