Osiągnięcia 2019/2020

  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Olimpus 
    Tytuł Laureata z wyróżnieniem otrzymali:

    Z klas 7 SP
    Helena S, Błażej Z, Maks Dź, Antoni M, Wiktoria M, Krzysztof R, Jan Z, Bartosz Z, Gabriel K, Antonina Cz, Wiktor Ł, Zofia M, Antoni Sz, Samuel N, Sebastian M.

    Z klas 8 SP

    Zofia L, Anna K, Anton J, Mikołaj R, Daniel N, Maksymilian K, Arkadiusz Ś, Helena Ł, Jan Z, Jan S, Michał K.

    Z klas I LO

    Sonia Ś, Oliwia Cz, Julia B, Barbara B.

    Dyplomem Laureata otrzymali:

    Z klas 7 SP

    Julia T, Stanisław K, Michał R, Maciej Sz, Jakub Sz

    Z klas 8 SP

    Zofia A, Mikołaj K, Zofia M, Karolina P, Olivier B, Mikołaj D, Matylda G, Tomasz M.

    Z klas I LO

    Maksymilian K, Aleksandra M, Bruno K Antonina N.

  • ————————————————————————————————

  • Konkurs Galileo – Język Angielski
    Tytuł Laureata z wyróżnieniem:

    Maksymilian Dź, Julia T, Zofia M, Bartosz Z.

    Tytuł Laureata z wyróżnieniem otrzymali również uczniowie z I klasy LO:

    Maciej R, Barbara B, Aleksandra M, Bruno K Mikołaj S, Maria B, Karolina K, Juliusz P, Marta J, Filip K.

    Dyplomu Laureata otrzymują:

    Z klas 7 SP

    Antoni Sz, Gabriel K, Samuel N, Stanisław K, Jakub Sz, Wiktoria M, Helena S, Błażej Z, Krzysztof R.

    Z klas 8 SP

    Mikołaj D, Helena Ł, Helena G, Maksymilian K, Alicja A, Zofia M, Anna K.

    Z klas I LO

    Tomasz F, Franciszek J, Szymon K, Jakub R.

    Dyplomy Wyróżnienia otrzymują:

    Z klas 7 SP

    Michał R, Mateusz K, Antoni M, Michał D, Pola F, Zuzanna K, Adam P.

    Z klas 8 SP

    Karolina P, Maria O, Anton B, Zofia L, Michał K, Tymoteusz S, Tomasz M, Jan Z, Mikołaj R, Paweł D, Arkadiusz Ś.

    Z klas I LO
    Piotr R, Julia B, Oliwia Cz, Jakub C,  Antonina N, Mikołaj K, Katarzyna D.

    Well done!!

  • ————————————————————————————————

  • Uczennica klasy 8A Alicja A. za pracę “Czerwona konduktorka” w XI Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim „II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach” zajęła II miejsce oraz zdobyła tytuł Laureata.
    Gratulujemy !!!
  • ————————————————————————————————

  • Wyniki Konkursu Galileo z chemii:
    Michał Ch- Dyplom laureata oraz nagrodę książkową
    Bartosz Z – Dyplom laureata
    Maciej Sz – Dyplom wyróżnienia
  • ————————————————————————————————

  • Konkursu Filozoficznego “W drodze ku mądrości”
    Amelia M – P uczennica klasy 8 A została finalistką Konkursu Filozoficznego “W drodze ku mądrości”

    Dwuletnia ciężka praca i wielki zapał w czytaniu oraz analiza trudnych filozoficznych tekstów się opłaciła 🙂

  • ————————————————————————————————

  • Laureatami zostali:
    Zofia M – konkurs fizyczny
    Franciszek P – konkurs geograficzny
    Wyróżnienie otrzymał:
    Michał K – konkurs fizyczny
  • ————————————————————————————————

  • Wyniki – Alfik matematyczny:

    Bardzo dobry wynik uzyskują:

    1. Bartosz Z
    2. Mikołaj R
    3. Michał K

    Dobry wynik uzyskują:

    1. Jan S
    2. Maja T
    3. Krzysztof R
    4. Bruno K
    5. Juliusz K

  • ————————————————————————————————

  • Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom reprezentującym Naszą szkołę w XIV Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie.
    Na szczególne wyróżnienie zasługują :
    Hanna P – I miejsce
    Adam P – II miejsce
    Jeremi O – III miejsce
    Maciej P – V miejsce
    Nela K – VI miejsce