"Co kryją w sobie kosmetyki?"

21 stycznia, 2022
17.01 uczniowie klasy 1 i 2 naszego liceum wzięli udział zajęciach edukacyjnych na temat
„Co kryją w sobie kosmetyki?”
Webinarium poprowadziła Pani Natalia Grzywińska, która jest starszym specjalistą ds. szkoleń w firmie Ziaja. Pani Natalia mówiła głównie o kosmetykach oczyszczających.
Uczniowie mieli możliwość dowiedzenia się miedzy innymi o stosowanych w kosmetyce stabilizatorach i konserwantach.
Zapoznali się o wadach i zaletach silikonów stosowanych zwłaszcza w preparatach na włosy.
Podczas zajęć był także poruszany temat substancji natłuszczających. Uczniowie  skonfrontowali swoje obawy co do stosowania kosmetyków, w których skład wchodzi olej palmowy.
Webinarium spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem naszych uczniów.
Warsztaty rekrutacyjneXIV Mistrzostwa Warszawy Szkół Niepublicznych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie