Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt: „Co mi w duszy gra”

1 marca, 2018

W ostatnim czasie rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt: „Co mi w duszy gra” w ramach Festiwalu Młodych Bajanie organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu. Na konkurs wpłynęło ponad 1000 prac z całej Polski, wśród nich prace uczniów naszej szkoły. Jury postanowiło przyznać wyróżnienie Szymonowi Pule z klasy VIB. Wszystkie prace powstały w pracowni prowadzonej przez naszego nauczyciela plastyki p. Damiana Sołtykiewicza.

W lutym rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioł” organizowany przez Dom Kultury „Dorozkarnia” w Warszawie. Na konkurs zostały wysłane prace z naszej szkoły. Artyści plastycy będący w jury postanowiły zakwalifikować dwie prace naszych uczennic Heleny Góralczyk – VIA i Elizy Stenzel – VC do wystawy pokonkursowej. Prace powstały pod czujnym okiem naszego nauczyciela plastyki p. Damiana Sołtykiewicza.
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym i nagrodzonym.

Brązowy medal dla Poli!Twórcze Spotkania z Wyobraźnią